Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Культурологія та релігієзнавство

Масонство в УкраїніУривки

Значення діяльності товариства:
1. Це була одна з перших суспільно-політичних організацій в Україні, що свід¬чило про зародження організованої політич¬ної опозиції самодержавству.
2. Хоч товариство й не Ало чіткої програми дій, однак його існування свідчило про активізацію національного руху в Україні.
1822 р. Почалося переслідування масонських лож. За указом царя діяльність масонських організацій заборонялася на всій території Російської імперії.

Повна інформація про роботу

Характеристика роботи

реферат "Масонство в Україні" з предмету "Культурологія та релігієзнавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 30.09.2010 в 16:53. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 456 та скачано 25 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Коментар автора роботи

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...