Головна » Реферати » Реферати 3 курс » Гроші та кредит

Чинники, що впливають на параметри попиту на грошіЗміст

Вступ 3
1. Поняття попиту на гроші 4
2. Цілі та мотиви попиту на гроші 5
3. Чинники впливу на попит на гроші 10
4. Графічне зображення попиту на гроші 12
5. Особливості формування попиту на гроші в умовах перехідної економіки України 14
Висновок 16
Список використаної літератури 17

Вступ

Попит на гроші - одне з ключових і найскладніших явищ ринку грошей. Його вивчення виявилося центральною проблемою сучасної теорії грошей, а успіхи в його пізнанні визначали розвиток цієї теорії в XX ст., відкривали можливості ефективного регулювання ринку грошей через механізми та інструменти грошово-кредитної політики. В Україні, де тільки формується цей ринок освоюються механізм та інструменти грошово-кредитної політики, вивчення попиту на гроші набуває особливого теоретичного та практичного значення.
На жаль, ця надзвичайно актуальна для України проблема поки що знайшла висвітлення лише в працях двох українських авторів: у посібнику А. Гальчинського „Теорія грошей” та в монографії В. Ющенка і В. Лисицького „Гроші: розвиток попиту і пропозиції в Україні”.

Повна інформація про роботу

реферат "Чинники, що впливають на параметри попиту на гроші" з предмету "Гроші та кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 31.10.2010 в 21:55. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1058 та скачано 48 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...