Головна » 2011 » Липень » 6 » Настільний теніс – найкращий в світі вид спорту для мозку

Настільний теніс – найкращий в світі вид спорту для мозку

Настільний теніс надзвичайно рухливий, повністю використовує як верхню так і нижню частини тіла, ідеально підходить для очей, координації рук та ніг, рефлексів, і змушує вас використовувати багато різних ділянок мозку, тому що ви відстежуєте м’ячі, плануєте удари, тактику і стратегію гри, а також змушені постійно аналізувати кручення. Це як високорухливі шахи. Плюс настільний теніс дуже мало спричиняє травм голови. Настільний теніс є другим за популярністю масовим спортом в світі. Найбільше вражає те, що він є наймолодшим з основних видів спорту в світі. В гравців високого рівня швидкість польоту м’яча може сягати більше 90 миль на годину (близько 150 км/год.)!

Настільний теніс в даний час є олімпійським видом спорту, дебютувавши в 1988 році на Олімпійських Іграх в Сеулі. Ви можете знайти цей вид спорту в телевізійній програмі у всьому світі в будь-який час. Починаючи з ITTF Pro Tour, до Чемпіонатів світу, чи Олімпіади, настільний теніс повністю продає всі свої найкращі матчі на телебачення.

Заняття спортом мають глибокий і широкий вплив на ваше здоров'я. Дослідження, проведені в університеті Case Western Reserve (Клівленд, штат Огайо), вказують на те, що люди, які дивляться телевізор щодня, значно погіршують своє здоров’я. Люди, які дивилися телебачення дві або більше годин на день (на дивані з чіпсами), мають в два рази більше шансів на розвиток хвороби Альцгеймера. На противагу цьому, люди, які займаються спортом не менше 30 хвилин за сеанс два або більше разів на тиждень почувають себе набагато краще. Хотите, чтобы Ваш ребенок был всегда здоров? Постоянное занятие спортом, гимнастика, аэробика - вот ключ. А в домашних условиях - это шведская стенка киев. Для ребенка спортивный уголок на основе шведской стенки - это не только тренажер мышц, но и подготовка к социализации.
Ці дані є вражаючими і незаперечним. Для наших далеких предків спорт був частиною їх повсякденного життя, коли вони полювали і збирали їжу, втікали від своїх ворогів чи розшукували партнера. У сучасному світі, де ми сидимо в кабінеті перед комп'ютерним екраном весь день, потім, повернувшись додому ввечері, падаємо в крісло дивитися телевізор, ми повинні докласти зусилля, щоб зробити те, що робили наші предки, як само собою зрозуміле. Наші тіла не еволюціонували, щоб бути нерухомими та інертними; вони розвиваються разом з м'язами, серцем і серцево-судинною системою, які повинні бути активними.

Найбільшою перешкодою для занять спортом є те, що більшість людей не звикли до цього. Люди не думають двічі, перш ніж почистити зуби, прийняти душ, одягнутися чи поправити дзеркало заднього виду, коли вони їдуть в автомобілі, оскільки усі ці речі уже є звичками, які вони навчили їх мозок виконувати автоматично. З точки зору вашого мозку, звичка є серією дій, які він виконує, коли ви робите це автоматично і без зусиль. Але це вимагає багатьох повторень, перш ніж ваш мозок навчиться автоматично виконувати які-небудь функції. Згадайте, скільки йому потрібно було часу, перш ніж ви навчилися їздити на велосипеді без балансувальних коліс. Основною ідеєю вправ є тренування мізків для перетворення цих дій у звичку.

Кращі шанси зробити вправу звичкою, є планування конкретного часу і місця для вправ кожен день або принаймні в певні дні тижня. Обдумати питання про використання взуття та одягу і проводити тренування постійно, в той же час урізноманітнюючи вправи, щоб не перетворювати їх у рутину. Ідея в тому, щоб послідовно займатися спортом, відповідно до графіка, протягом перших кількох місяців. Після декількох місяців ви побачите, що вам більше не треба думати про те, чи хочете ви займатися спортом чи ні … ви просто робите це. Коли ви досягаєте цієї точки, вона стає звичкою, яка буде тримати вас і ваш мозок здоровим і заощадить більше грошей, ніж будь-яка інша річ, яку ви коли-небудь зробите для свого здоров'я. Це варто невеликих початкових зусиль. Грайте в настільний теніс!

Джерело: http://prott.com.ua/