Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Зразок дорученняИщете простой и доступный дизайн интерьера в Минске?

Коротка інформація про доручення (зразок)

Доручення (зразок) - це посередницький договір, укладений між двома сторонами, при якому довірена особа зобов'язана вчинити від імені особи, яка доручає, деякі дії.
Він являє собою представництво однієї особи від імені іншої і грунтується на особистому довірчому відношенні сторін. Після підписання доручення (зразок) у довіреної особи виникають певні права або обов'язки по даній угоді. Доручення (зразок) вважається укладеним після досягнення взаємної угоди сторін за всіма умовами.
Обидві сторони мають зобов'язання за договором, тому, з моменту його підписання, довірена особа повинна виконувати дане йому доручення (зразок), а особа, яка довірила, зобов'язана передати йому довіреність, а іноді й забезпечити його всім необхідним для виконання цього доручення (зразок), а також відшкодувати всі витрати. Нижче приведено елементарний зразок доручення, який може використовуватися у ВНЗ.

Зразок доручення


Я, студент Петровська Наталія Петрівна, доручаю Шаманову Сергію Сергійовичу отримати переможцям конкурсу "Наука Енштейна" (Іванову Григорію Петровичу та Романову Сергію Петровичу) належний їм призовий грант в розмірі двох тисяч п'ятисот гривень.
Доручення дійсне до 4 січня 2012 року.

13 грудня 2011 р.
Петровська Н.П.


Підпис студента Петровської Н.П. засвідчую:
Калашніков А.І.


Декан юридичного факультету
15 грудня 2011 р.

Подібний зразок доручення Ви можете знайти на сторінці Доручення (зразок) >>>

  

Повна інформація про роботу

конспект "Зразок доручення" з предмету "Документознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.12.2011 в 00:46. Автором даного матеріалу є Петровська Н.П.. З моменту опублікування роботи її переглянуто 62487 та скачано 460 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Петровська Н.П....

простий і зрозумілий зразок доручення, користуйтеся будь-ласка