Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Автобіографія зразок написанняДля написання зразку автобіографії немає встановленої жорсткої форми. Це не документ суворої звітності. Вас можуть тільки чемно попросити вказати певні події вашого життя. Пам'ятайте, що описуючи свою біографію, ви не зобов'язані вказувати якісь відомості про себе або близьких, які можуть вам зашкодити, але і не рекомендується вносити завідомо неправдиві відомості. Нужны срочно деньги? Подайте заявку на кредитную карту в множество банков России за несколько минут, заполнив онлайн форму. "Кредиткарта" оперативно предоставит Вам кредитные карты с хорошими условиями. Дана автобіографія зразок написання є типовим прикладом автобіографії. Приклад автобіографія зразок написаня у вільній формі:

Автобіографія зразок написання


Я, Левицька Тетяна Сергіївна, народилася 17 червня 1975 року в м. Сімферополі.
Склад сім'ї:
батько - Левицький Сергій Григорович, 1946 р.н. - підприємець,
мати - Левицька Марина Миколаївна, 1948 р.н. - працює на ВАТ «Завод ім. Леніна» майстром-технологом.
У 1986 році я закінчила XI класів міської середньої школи № 40. Після закінчення школи працювала на фірмі «Наша фірма» на посаді менеджера сервісної групи.
У 1987 році вступила в Східно-європейський державний університет м. Ялти на економічний факультет, після закінчення якого в 2002 році мені було присвоєно кваліфікацію економіста за спеціальністю: «Бухгалтерський облік і аудит". У період навчання проходила виробничу практику в Державній податковій інспекції м. Сімферополя.
Під час навчання в університеті брала активну участь у громадському житті колективу: маю нагороди з даного роду діяльності.
У вересні 2003р. спрямована на 3-х місячні курси з підготовки діловодів від служби зайнятості в УЦ «Успіх».
Заміжня. Чоловік - Кононов Костянтин Іванович, 1973 р.н. - працює будівельником у фірмі «Будкомплекс-Крим». Є дочка - Кононова Анастасія Костянтинівна, 2001 р.н.

7 листопада 2011 р.

Ваш підпис  

Повна інформація про роботу

конспект "Автобіографія зразок написання" з предмету "Документознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.12.2011 в 18:25. Автором даного матеріалу є Левицька Тетяна Сергіївна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 200607 та скачано 506 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Левицька Тетяна Сергіївна...

дана автобіографія є типовим зразком для написання документів подібного типу, користуйтеся