Конспект уроку з фізичної культури
Вп права рука вгорі, ліва внизу, 1−2 переміна положень рук. Вправи, які приводять організм в стан відносного спокою. Обладнання: м‘ячик, горизонтальна і вертикальна ціль. В.п. руки опущені. Біг з високим підніманням стегна. Вдосконалення техніки бігу на короткій дистанції. В.п. руки на поясі. Стрибки на правій, лівій нозі. Нахил вперед, руками доторкнутися до землі,. Місце проведення: спортивний… Читати ще >
Конспект уроку з фізичної культури (реферат, курсова, диплом, контрольна)
Конспект уроку з фізичної культури
Конспект уроку з фізичної культури.
Для учнів 2-А класу.
Завдання уроку:
Вивчення техніки метання м‘ячика у горизонтальну і вертикальну ціль.
Вдосконалення техніки бігу на короткій дистанції.
Рухлива гра і естафета.
Мета уроку: навчити дітей правильно метати м‘ячик у горизонтальну і вертикальну ціль, вдосконалювати ціль, вдосконалювати техніку бігу на коротку дистанцію, виховувати любов до рідної землі.
Обладнання: м‘ячик, горизонтальна і вертикальна ціль.
Місце проведення: спортивний майданчик.
Дата проведення: 20.04.2001 року.
Проводить: Гойсан М., Дзундза М.
Хід уроку.
Дозування.
Організаційно-методичні вказівки.
І. Підготовча частина.
8−10 хв.
Шикування.
— Рівняйсь! Струнко! Добрий день!
30с.
В одну шеренгу.
Повідомлення теми і завдань уроку.
30с.
Чітке повідомлення завдань уроку.
Ходьба:
руки за голову.
навприсядки.
стрибками.
— на носках.
— на п‘ятках.
4. Біг.
5. Загальнорозвиваючі вправи на місці.
А) Вп руки до плечей.
Колові рухи руками вперед, назад.
8р вперед.
8р назад.
Б) Вп руки в сторони.
Колові рухи руками вперед, назад.
10−12 раз.
Руки прямі.
В) Вп права рука вгорі, ліва внизу, 1−2 переміна положень рук.
10−12 раз.
Руки прямі.
Г) Вп руки вперед. Схрещення рук.
10−12 раз.
Руки прямі.
Д) Вп ноги нарізно, руки на поясі 1- нахил вліво, 2 — в.п., 3- нахил вправо, 4 — в.п.
6−8 раз.
Ноги і тулуб прямі.
Е) основна стійка:
1 — нахил вперед, руками доторкнутися до землі,.
2 — в.п.
10−12 раз.
Руки опущені, ноги прямі.
ІІ. Основна частина.
1. Загальнорозвивальні вправи.
27−30 хв.
А) в.п. руки опущені. Біг з високим підніманням стегна.
15 м.
Тулуб прямий.
Б) в.п. руки опущені. Біг з прискоренням.
15 м.
Тулуб нахилений.
В) в.п. руки на поясі. Стрибки на правій, лівій нозі.
6 м.
Г) стрибки на лівій нозі.
4−6 м.
2. Метання м‘ячика у горизонтальну ціль.
10 хв.
— метання м‘яча з місця у горизонтальну ціль треба виконувати таку: в.п. — стати лівим боком (при метанні правою рукою), ноги на ширині плечей, ліва нога на носку вперед, права рука з м’ячем на горі, дивитись на ціль, яка знаходиться на відстані 3−4 м. Далі, перенести вагу тіла на ліву ногу, тулуб повернути вліво праву руку трохи зігнути. Потім енергійним рухом кинути м‘яч у ціль.
Чітке пояснення завдання.
3. Біг на короткій дистанції.
10 хв.
Чітке пояснення.
— Техніка бігу така: тіло трохи нахилене вперед, голова і тулуб на одній лінії плечі не піднімаються, поштовхова нога ставиться на зовнішню сторону носкової частини стопи і в момент поштовху повністю випрямляться. Махова ногою згинається в коліні, кисті не напружені, пальці напівзігнуті. Зігнуті в ліктях руки рухаються навхрест (права рука і ліва нога). В такому темпі, як і ноги.
4. Рухлива гра «Другий зайвий».
4−5 хв.
Підібрано для дітей цікаву гру.
Всі учні стоять у колі, обличчям до центру. За колом двоє ведучих: один тікає, другий доганяє, той, хто тікає, стає спереду одного з гравців. Тепер тікає гравець, який опинився ззаду. Якщо ведучий догнав втікача, то вони міняються ролями.
5. Естафета «Хто швидше».
4−5 хв.
Діти формують 2 команди, що стоять у колонах по одному. Перед колонами накреслимо лінію, а на відстані 15−20 м від неї лежать великі надувні м‘ячі. У кожного переднього колони по одному надувному м‘ячу. За сигналом передні біжать до великих м‘ячів, оббігають їх спереду справа (зліва), повертаються і передають м‘ячі другим, а самі стають у кінець колони і т.д.
Виграє команда, яка першою закінчила перебігання і передала м‘яч учителю.
ІІІ. Заключна частина.
3−5 хв.
1) шикування класу.
В одну шеренгу.
2) ходьба.
15−20 м.
В повільному темпі.
3) вправи, які приводять організм в стан відносного спокою.
1,5−2 хв.
4) підсумок уроку.
1 хв.
Виставлення оцінок.
5) домашнє завдання.
1 хв.
Організований вихід з уроку.