[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Вищі навчальні заклади України - відгуки і рейтинг... - Освітній форум MyReferatik



Сторінка 1 з 11
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Вища освіта, ВНЗ » Вищі навчальні заклади України - відгуки і рейтинг...
Вищі навчальні заклади України - відгуки і рейтинг...
AdminДата: Неділя, 30.01.2011, 21:22 | Повідомлення № 1
Admin
Повідомлень: 234
Репутація: 11
Статус: Offline
Шановні користувачі! В цій темі Ви можете залишати свої відгуки щодо навчальних закладів, в яких Ви навчаєтесь або працюєте. Велике проханння обгрунтовувати свою думку та бути максимально об'єктивним при оцінці. Не потрібно валити всі свої проблеми на ВНЗ або студентів...

При додаванні відгуку бажано вказувати лінк на відповідну сторінку з розділу "Сайти" >> "Заклади вищої освіти", щоб інші могли зрозуміти, про який виш ідеться.

Крім текстового відгуку, пропоную ставити оцінку за 5-бальною шкалою - це буде найбільш якісна оцінка.

mishaДата: Неділя, 30.01.2011, 22:19 | Повідомлення № 2
misha
Повідомлень: 76
Репутація: 30
Статус: Offline
Я на 4 курсі КНЕУ і можу сказати - це найкращий економічний ВНЗ України. Все майже супер, за виключенням гуртожитків - вони просто відсутні
СвятДата: Понеділок, 07.03.2011, 23:37 | Повідомлення № 3
Свят
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також навчаюся в КНЕУ і згоден з тим, що ВУЗ дійсно хороший - ті хто хочуть отримати знання, особливо з економіки, легко це роблять. Якщо студент гарно навчається, може легко обійтись без хабарів (хоча і корумпованість теж певною мірою присутня, особливо на рівні деканів та, як не дивно, на ФЗВ. У цьому ВУЗі найбільша бібліотека та стадіон, є можливість безкоштовно користуватися тренажерною залою, басейном... Щоправда відсутня військова кафедра.
Загалом ВУЗ один з кращих в Україні.
Sweet_ChocolateДата: П`ятниця, 01.04.2011, 16:21 | Повідомлення № 4
Sweet_Chocolate
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
I Love KNEU! Вимагають звісно багато, проте і знання ти отримуєш відповідно високі!!!Головне - це бажання!!!Щодо гуртожитків, то повністю погоджуюсь. Це майже нереально туди потрапити... sad
Dante132Дата: Середа, 06.04.2011, 22:22 | Повідомлення № 5
Dante132
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
КНТЕУ теж чудовий внз, особливо в плані бухгалтерського обліку, наша кафедра готує дуже хороших спеціалістів. минулого року наші студенти зайняли 2,3 місця на всеукраїнському конкурсі Аудитор, що проводився у Харкові.
kisil2gДата: Субота, 09.04.2011, 14:29 | Повідомлення № 6
kisil2g
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навчаюсь у ПУЕТ не університет а просто мрія. Вчитись неважко (куому як дається), викладацький склад дуже професійний (непамятаю скіль докторів, доцентів ну багато), хороша технічна база (щорічно витрачається до 2 млн на її модернізацію і поновлення).
Somt1ngДата: Середа, 27.04.2011, 23:04 | Повідомлення № 7
Somt1ng
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навчаюся у КПИ, дуже гарний ВНЗ, а головне що там дуже гарні преподи
патріотДата: Понеділок, 16.05.2011, 21:04 | Повідомлення № 8
патріот
Я навчаюсь в Кримському Юридичному Інституті Національного Університету "Юридична Академія ім. Я.Мудрого". ВНЗ дуже хороший,навчають якісно,грошей не беруть.
Щоб здати сесію на хороший бал потрібно дійсно вчити. Студентський колектив хороший)
Усім майбутнім юристам рекомендую! happy
LollipopДата: Середа, 18.05.2011, 21:24 | Повідомлення № 9
Lollipop
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
я навчаюся у ДонГТУ місті Алчевськ)
2 курс
подобається все. та я рядом живу)
kirstonДата: Понеділок, 06.06.2011, 07:31 | Повідомлення № 10
kirston
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
я навчаюся в РДГУ, місто Рівне, на факультеті ДКМ, спеціальність - економічна кібернетика. наш викладацький склад дуже змінився за кілька останніх років і не в найкращу сторону cry , от що означає поставили нового завкафедри...
dj_dimon111Дата: Субота, 15.10.2011, 21:05 | Повідомлення № 11
dj_dimon111
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вот ссылка на сборник рефератов и сочинений - https://depositfiles.com/files/0rjg0mm0p
radelichiДата: Понеділок, 20.02.2012, 14:32 | Повідомлення № 12
radelichi
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я навчаюсь в львівській політехніці- супер
https://ljaljuk.goldline.pro
originalДата: Вівторок, 24.07.2012, 14:32 | Повідомлення № 13
original
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
мій брат хотів поступати в Косівський інститут ПДМ ЛНАМ. але викладачі, які приймали в нього творчі завдання, були підкуплені і занижували йому бали. а тим, хто заплатив, піднімали оцінки, хоча роботи у них були набагато гірші. ми дуже розчаровані цим навчальним закладом.
katinka93Дата: Субота, 15.09.2012, 01:35 | Повідомлення № 14
katinka93
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навчаюсь в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра-Конашевича Сагайдачного, на юридичному факультеті. Можу сказати, що хороший ВНЗ, хороші викладачі, якісна освіта, задоволена, що обрала саме цей ВНЗ.
dizestДата: Четвер, 27.09.2012, 23:03 | Повідомлення № 15
dizest
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
я ще ніде не навчаюсь,так би мовити майбутній абітурієнт,куди порадите поступити??
Освітній форум MyReferatik » Освіта » Вища освіта, ВНЗ » Вищі навчальні заклади України - відгуки і рейтинг...
Сторінка 1 з 11