banner-468x60-Gagarin

Ваша думка
Допомога сайту
Цікаво
Навчальне меню
Розважальне меню
Статистика

Сьогодні сайт відвідали

Admin |gavr |Умка |sza5000 |tramadol |Virginia_A |annshish |NinaAngelripper |
Увага
banner-150x200-Start

Шокуюче

Головна » Шокуюче [ Додати шокуюче ]

Кицуне
Кицуне в японській міфології лисиці-перевертні. Їх вважають розумними хитрими створіннями, що здатні перетворюватися на людей, як тануки. Підкоряються Інарі, богині злакових рослин. В Японії відомі китайські легенди про лисиць, що перетворюються на прекрасних дівчат і спокусливих хлопців. Красі лисиці здатні опиратися небагато. Лис-чоловік - вишуканий співбесідник, глибокий учений і добрий друг. Коханець лисиці-жінки наврядчи коли-небудь її забуде, бо окрім краси вона наділює неймовірними безоднями жіночої мудрості.

... Читати далі >>>
Я впевнений на 90%, що після прочитання двох абзаців, Ви подумаєте, що це божевілля. Саме тому, рекомендую спочатку ознайомитися з питанням, хто такі перевертні і з чим їх їдять. Можливо тема феномену перевертнів змусить повірити Вас в їх існування. Відверто кажучи, я повірив.

Теорія перевертнів
річ цікава. Звідки людині знати, що він потенційний перевертень? Як він стає перевертнем? Як йому далі жити з цим новим званням, і новими вміннями? Ці питання цікаві як "в принципі", так і тим, хто зіткнувся в своєму житті з цим. Спробуємо розібратися.... Читати далі >>>
В попередній статті "Перевертні (феномен перевертнів)" я вже говорив, що феномен перевертнів існує, але зустрічається дуже рідко. Тепер приведу міфи, які напридумовували про цих чудовиськ.

1) Перетворення супроводжується нестерпним болем.
Спростування міфу. Якби кожного разу при перетворенні, перевертень випробовував би такий біль, вервольфи як вид швидко б зникли.
... Читати далі >>>

Звістка про перевертнів зустрічаються в безлічі стародавніх джерел. Ще грецький історик Геродот писав про якийсь північний народ нуров, здатний перетворюватися на вовків. А в «Слові про полк Ігореве» згадується полоцкий князь Всеслав, який вдень суди судив, а вночі вовком нишпорив. І сьогодні приходять листи, що розказують про цих загадкових істот. Чи варто всерйоз відноситися до подібних історій? Судіть самі.
Кілька років тому у видання, де я працювала, прийшов лист з сибірського села.... Читати далі >>>
Після того, як люди стали покидати тридцятикілометрову Зону відчуження, там почала править природа. Вже зараз буйно квітнуть рослини і, практично, не побоюючись людини, гуляють дикі тварини. Люди, які працюють в Зоні говорять, що звіри підходять дуже близько до житла людей. Але тепер хижі мешканці Зони вирішили повоювати за територію.
Вовки самі по собі дуже недурні тварини і відмінні мисливці. Вони знають, як правильно висліджувати здобич, а потім брати її в лещата всією зграєю. Але безлюддя і радіація зробили тварин ще розумнішими і сильнішими. Вага чорнобильських вовків вже перевалила за сотню кілограм, при нормі в шістдесят п'ять кілограм. Тепер зграя з п'ятнадцяти таких осіб без особливих проблем може полювати на все живе.
- Вони ось тут оленів розірвали, чотирьох відразу. Це те, що я знаю. А в лісі що твориться - там справжній скотомогильник, кісток по лісу повно, - говорить дід Іван.... Читати далі >>>
Війна. Вона виявляє сильних і слабких, відданих і зрадників.
Війна породжує доблесть, але і ненависть.
Війна вчить вбивати і демонструє цінність життя.
Війна все руйнує, але дарує наві плацдарми для будівництва.
Війна відбирає мільйони життів, але виборює мільярдам іншим право на існування. У ній ми бачим ворогів, але й знаходимо союзників. У ній ми відчуваємо страх, але й породжується відвага.
Війна є найбільшою анархією, але в ній найсуворіше дотримуються правила.
Війна є кривавими плямими в історії, але вона її творить. ... Читати далі >>>
Смерть. Навіть думаючи про це слово, в душі з'являється невідомий страх. Страх перед найстрашнішим для нас ангелом - Ангелом Смерті. Це слово викликає в нас не тільки страх, але й ненависть. Ми ненавидимо смерть тільки за те, що вона існує. Ми ненавидимо її за те, що вона відбирає в нас найдорожче - наше життя. Ми вважаємо її злом. Для нас вона стала уособленням скелетної баби з гострою косою. Ми будь-якою ціною намагаємося її перебороти, боячись проти неї, як проти найлютішого ворога.
Та яка вона насправді? Що істинно приховується за ширмою плачу і жалю?
Чому ж тоді перед такою страшною істотою хтось помирає з усмішкою на устах?
... Читати далі >>>
«Ніяка зброя… не вбиває миттєво».
Дон Румата Есторский.

Резерви і можливості людського організму практично безмежні, що особливо виявляється в стресових ситуаціях, до яких можна віднести і суїциїдальні спроби. Позбавити життя людини (тим більше себе самого) украй складно, рівно, як і вижити при цьому, нічим не нашкодивши організму. В більшості випадків спроби суїцидов закінчуються важкою травматізацией і подальшою інвалідизацією.

Відбувається це частково і тому, що спроби покінчити собою проводять, спираючись тільки на інформацію із засобів масової інформації, художніх фільмів і літератури, не знаючи навіть основ анатомії і фізіології лю... Читати далі >>>
Якщо вже ви серйозно вирішили померти, то непогано було сформулювати для самого себе причину. Що ви скажете при зустрічі Господу, якщо він є? Чи не будуть над вами там реготати? Чи не зведуть здивовано плечима, кинувши: «Що ж. Дурень - він і є дурень. У пекло його».

Припустимо, у вас є причина. Рішення ухвалене остаточно, пам'ятні серцю місця відвідані, записка написана, персні роздані. Тепер справа за малим: вибрати спосіб до душі. Самі розумієте, що швидко, не боляче, бажано уві сні - відхиляється. Але ми і не шукатимемо до смерті легких шляхів, чого вже там? Один раз вмираємо. Отже, зараз я приведу вам найпопулярніші методи самоліквідації, а далі - самі вирішуйте. Напевно, варто вже почати. ... Читати далі >>>
5. Експеримент Еша (1953)

Соломон Еш провів серію експериментів, що описують силу конформізму, з метою загнати в депресію будь-якого, хто прочитає результати.

Випробуваним повідомили, що їм треба буде пройти кілька простих перевірок зору, спільно з групою людей. Потім учасникам показували картинки і кожному задавали прості запитання з очевидними відповідями. Пастка була в тому, що всі учасники крім одного випробуваного були підставними. Їх завданням було по сигналу одночасно дати один і той же неправильну відповідь на питання. Експеримент мав показати, чи піде одинак проти натовпу, навіть якщо натовп абсолютно точно не права. ... Читати далі >>>

Профіль


Рейтинг@Mail.ru
myreferatik.in.ua © 2010