Головна » 2010 » Липень » 6 » Способи самогубства

Способи самогубства

Увага! Дана стаття написана виключно в соціологічних цілях!

Якщо вже ви серйозно вирішили померти, то непогано було сформулювати для самого себе причину. Що ви скажете при зустрічі Господу, якщо він є? Чи не будуть над вами там реготати? Чи не зведуть здивовано плечима, кинувши: «Що ж. Дурень - він і є дурень. У пекло його».

Припустимо, у вас є причина. Рішення ухвалене остаточно, пам'ятні серцю місця відвідані, записка написана, персні роздані. Тепер справа за малим: вибрати спосіб до душі. Самі розумієте, що швидко, не боляче, бажано уві сні - відхиляється. Але ми і не шукатимемо до смерті легких шляхів, чого вже там? Один раз вмираємо. Отже, зараз я приведу вам найпопулярніші методи самоліквідації, а далі - самі вирішуйте. Напевно, варто вже почати.

1. Повішення. Лідируючий спосіб, але я заздалегідь щиро співчуваю тим, хто вас знайде. Витріщені очі, мова, що стирчить з рота, і повні штани фекалій. Якщо ж ви і за життя не відрізнялися особливою схильністю до сантиментів або хочете крупно насолити таким, що оточує, «велкам» - висіть на здоров'я! Але, постарайтеся хоч би заробити перелом шийного хребця. Для досягнення даної мети треба просто впасти в петлю з достатньої висоти. Принаймні, миттєва смерть вам забезпечена. У зворотному випадку смерть наступає від атрофії кори головного мозку унаслідок передавлення сонної артерії. Якщо ж і артерія витримає, ви, звичайно, все одно загинете, але вже від задухи, мучиться, напевно, хвилин з десять.

2. Утоплення. Теж малоприємний спосіб. Змиріться, але синій колір вам забезпечений. І якщо вас не вивудять протягом пари днів, то здуття гарантоване. Ну, спливете ще невідомо біля якого берега. Додатково скупчення трупного газу утворюється. Дрібниці які. До речі, п'явки з раками вами точно не погребують. Ось в їх увазі ви точно можете не сумніватися.
Варто відзначити, що практично у всіх утоплеників виявляють крововилив у в м'язах шиї, грудей і спини - результат сильної напруги м'язів потопаючого при спробах врятуватися. Тільки представте, який жах від скоєного ви випробовуватимете, коли вже буде надто пізно?

3. Викидання з вікна. Ну, тут я навіть не знаю. Тут, кому як повезе. Іван Герин (колишній «Іванушка») після такого подвигу прожив ще три дні, але яких! І це, між іншим, йому ще повезло. Адже «овощем» цілком можна залишитися, навіть стрибнувши з 10 поверху.

4. Отруєння. Смію вас попередити, що смерть в результаті отруєння може і не наступити, але залишитеся інвалідом або прокинутеся в теплих руках токсиколога або реаніматолога ви, і справді, серйозно ризикуєте. Не маючи медичної освіти, ви навряд чи зможете точно розрахувати взаємодію між препаратами і власним організмом. Про миттєву смерть навіть не мрійте. Швидше за все, коса з'явиться лише після декількох діб. Але врахуйте, «щасливий» результат цілком і повністю залежить від вашого організму. Якщо не підфартить, в живих залишитеся, а нирок позбудетеся. Або печінки. Або того і іншого. До речі, знайдуть вас в калюжі з власних випорожнювань і блювотних мас, адже всупереч вашим намірам організм все ж таки спробує вивести отруту. Вельми привабливе видовище, чи не так?

5. Розтин вен до смерті показують лише в кіно. У реальності летальний результат практично виключений. Зате дуже часто подібні дії приводить до порушень рухів в пальцях, аж до паралічу рук. Також із-за пошкодження вен і забруднення ран може розвинутися зараження крові.

6. Вогнепальна зброя. Звичайно, стріляти в голову - це класика, є в цьому якийсь кураж. Але подумайте, а якщо у вас мерзне рука, і ви промахнетеся? А що відчуватимуть люди, вас що знайшли, ви уявляєте?

7. Отруєння газом. Вибирайте чадний, адже пропан («кухонний газ») практично не токсичний для людського організму (а ось можливість спалаху не тільки вашої квартири, але і всього будинку велика). Але пам'ятаєте, якщо цей спосіб і призведе до смерті, то, швидше за все, вона теж буде далеко не легкою після важкого лікування.

8. Самоспалення. Насправді, для розвитку шоку потрібний декілька годин, а іноді і декілька діб, протягом яких ви мучитиметеся жахливими болями. А вже як чарівно ви виглядатимете, здогадайтеся самі.

Моя Вам порада - життя одне, воно ваше, воно дано для життя. Причина самогубства може бут лише одна - Ви лишилися єдиною людиною на планеті "Земля". Живіть на здоров'я.