Множення двоцифрового числа на одноцфрове
Знайдіть помилки в обчисленнях. ІІІ. Вивчення нового матеріалу. Працюємо над новим матеріалом. Перевіряємо домашнє завдання. Пояснення матеріалу (І етап). Сценарій проведення уроку. І. Організаційна частина. VI. Геометричний матеріал. V етап Спільне завдання. Вправи на закріплення. V. Розв’язування задач. 3 = (20 + 4) · 3 = 20 · 3 + 4 · 3 = 72. 3 = (10 + 8) · 3 = 10 · 3 + 8 · 3 = 54. Математична… Читати ще >
Множення двоцифрового числа на одноцфрове (реферат, курсова, диплом, контрольна)
Сценарій проведення уроку.
Тема: Множення двоцифрового числа на одноцифрове.
Мета: Навчити дітей множити двоцифрове число на одноцифрове. Розвивати мислення і пам’ять, виховувати охайність, працелюбність.
Обладнання: Демонстраційний матеріал (таблиці, схеми) — роздатковий матеріал (сигнали, планшети, перфокарти).
План уроку.
1.Математична розминка.
2.Перевіряємо домашнє завдання.
3.Працюємо над новим матеріалом.
4.Вправи на закріплення.
5.Відпочиваємо.
6.Розв'язуємо задачі.
7.Вправи на увагу.
8.Робимо підсумок.
Хід уроку.
І. Організаційна частина.
ІІ. Корекція і контроль знань учнів.
1.Математична розминка.
45: 9 · 0 + 28.
2 · 7 + 50.
18: 2 + 40.
2.Перевірка д/з.
3.Розв'язування прикладів коментовано (множення числа на суму).
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
1.Повідомлення теми і завдань уроку.
2.Пояснення матеріалу (І етап).
24 · 3 = (20 + 4) · 3 = 20 · 3 + 4 · 3 = 72.
3.Складання алгоритму.
1)Розкладаю.
2)Перемножую.
3)Додаю.
18 · 3 = (10 + 8) · 3 = 10 · 3 + 8 · 3 = 54.
ІІ етап.
І варіант ІІ і ІІІ варіанти Виконай за зразком: Робота під керівництвом учителя:
18 · 4 16 · 6 16 · 4 15 · 5 24 · 2.
32 · 3 17 · 5.
ІІІ етап.
І в. ІІ в. ІІІ в.
Виконай самостійно: Виконай за зразком: Робота під керів;
ництвом учителя.
15 · 7 22 · 3 23 · 2.
18 · 5 19 · 6 26 · 3.
IV етап.
І в. ІІ в. ІІІ в.
Творче завдання: Виконай самостійно: Виконуй за зразком:
Складіть приклади.
3 5 16 2 11 12 11 · 4 12 · 6 18 · 4 15 · 6.
13 · 5 21 · 3 17 · 4.
V етап Спільне завдання.
-.Знайдіть помилки в обчисленнях.
13 · 5 = 75 12 · 7 = 84.
18 · 2 = 36 25 · 3 = 78.
IV. Фізкультхвилинка.
V. Розв’язування задач.
1.Скласти і розв’язувати задачу за схемою (колективно).
Ціна. | Кількість. | Вартість. |
2.Розв. текстові задачі з підручника.
І в. — скласти вираз і розв’язати.
ІІ в. — розв'язати діями з поясненням.
ІІІ в. — записати дії.
VI. Геометричний матеріал.
Вправи на увагу.
VІІ. Підсумок.
Д/з (на вибір учнів різні за складністю роздаткові карточки).