Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Бісквітні торти та вироби з нього

Зміст

І Вступ
ІІ Технологічний процес приготування тортів бісквітних з кремом
2.1. Товарознавча характеристика сировини
2.2. Характеристика обладнання
2.3. Організація виробництва
2.4. Технологія приготування і калькуляція страв
2.5. Техніка безпеки охорона праці, санітарія та гігієна
ІІІ Список використаної літератури

Уривки

Хочешь сделать качественные фотографии? Для этого тебе нужен профессиональный фотоаппарат. В студии "МАРКА" аренда фотоаппарата киев, например 5D Mark II, обойдется сравнительно недорого и ты сможешь получить желаемый результат даже без дополнительной обработки фотографий.
2.5. Техніка без пеки охорона праці, санітарія та гігієна
Знання правил техніки безпеки дає можливість працювати і запобігти нещасних випадків. Навчання техніки безпеки всіх працюючих проводять у вигляді інструктажів: ввідного (при прийомі робочого на підприємство), робочого. щоденного, періодичного.
Вимоги інструкції з безпеки діяльності є обов'язковими для виконання відповідно до Закону України «Про охорону праці'» і Кодексу законів про працю. Перед призначенням на роботу робітник повинен раз на три місяці проходити медичний огляд.
Всі робітники повинні мати і правильно використовувати спецодяг та взуття. Спецодяг повинен щільно прилягати до тіла, щоб не захопило в обладнання. Зав'язки на руках зав'язані так, щоб вільні кінні не попали в механізм, взуття на низькому ходу.
1. Робітнтки повинні коротко обрізати нігті, не покривати їх лаком. На руках не повинно бути гнійничкових захворювань. Не можна вдягати прикраси.
2. Необхідно чітко виконувати виробничу дисципліну, Робітнтки не новітні відриватися від роботи, а. також відривати інших, а також залишати працюючу машину без нагляду.
3. Біля кожної машини повинні бути прикріплені інструкції по п обслуговуванню та. т/б, а. також на підлозі біля машини повинні бути гумові килимки.
4. Перед початком роботи мангану провіряють на справність, відсутність по сторонніх предметів залишків продукції, якщо обладнання не справне, то необхідно викликати керівника.
5. Всі механічні передачі, рухомі органи повинні бути загороджені, знімати загородження та працювати без нього забороняється,
6. Не дозволяється класти, залишати на обладнанні інвентар та інструмент. Обладнання або поточна лінія, яка обслуговує декілька робіт повинна мати тільки один пусковий пристрій, сигнальний привід, а кнопка зупинки біля кожного робочого місця.
7. Ремонт, зачистку та перевірку обладнання на робочому ходу забороняється.
8. На робочому ходу не можна завантажувати та виймати ігоодукцію, це можна робити тільки тоді коли машина повністю зупиниться.
9. Після закінчення роботи робітнтк повинен прибрати все своє робоче місце. Почистити і вимити машину, обладнання від залишків продукції. До всіх робочих машин повинен бути вільний підхід.
Працівники, які працюють на Підприємствах Громадського Харчування перш за все повинні звернути увагу на означення санітарії та гігієни, санітарного законодавства і органів санітарного нагляду. В усіх галузях харчової промисловості повинні обов'язково бути розроблені санітарні правила і норжі для устаткування виробничих і невиробничих приміщень.
Праця кулінарів, кондитерів вимагав напруження м'язів рук і ніг, а висока температура, тдвихцена вологість, забруднене повітря, велика кількість різноманітного обладнання створюють додаткові ризики для здоров'я робітташів. Тому дотримання правил санітарії та гігієни дає змогу забезпечити захист здоров'я працівника від дії шкіддивих факторів і підвищення працездатності.
Велика увага приділяється контролю за станом здоров'я людини. Кожен хто приступає до роботи зобов'язаний пройти медичний огляд, обстеження на наявність збудників гострих кишкових захворювань, туберкульозу, подати довідку з лікувального закладу про допуск на харчове виробництво.

Список використаної літератури

1. В.С. Доцяк; «Українська кухня»: - Львів; видавництво «Оріна - нова»; 1998 рік.
2. Л. Я. Старовой, М.С. Косовенко, Ж. М. Смирнова; - Київ ; «Вища школа»; 1994 рік.
3. «Українськая кухня – лучшие блюда н апразничном столе»; - Донецк; 2005 рік.
4. Л. Я. Старовой, М.С. Косовенко, Ж. М. Смирнова; «Технологія приготування їжі»; «Факт»; - Київ; 2003 рік.
5. Л. Я. Старовой, О. М. Куба, Л. І. Антонець; «Технологія приготування їжі»; «Факт»; - Київ; 2003 рік.
6. Г. Т. Зайцева, Т. М. Горпинко; «Технологія виготовлення борошняних кондитерських виробів»; «Вікторія»; -Київ; 2002 рік.
7. Л. А. Маслов ; «Кулинария;Государственое издательство торговой литератуы; - Москва; 1957 год.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Бісквітні торти та вироби з нього" з предмету "кулінарія" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: Бісквітні, нього, торти, вироби. Робота опублікована 03.03.2012 в 20:53 її автором (Євгенія). З моменту опублікування роботи її переглянуто 244 та скачано 8 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Євгенія...

хороший реферат з кулінарії
Які ще реферати можна знайти по цій темі?