Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Резюме зразок написанняПоради для написання резюме (зразок написання)

Пишіть Ваше резюме (зразок написання) грамотно, оскільки по ньому будуть про Вас судити як про фахівця, так і про Ваші людські якості. Також вкажіть своє хобі наприклад "Інтернет і телефонія". Правильно складене резюме (зразок написання) збільшує Ваші шанси зацікавити роботодавця своєю кандидатурою. Давайте спочатку розберемося, яке має бути і для чого воно. По-перше. Суворих правил написання резюме (зразок) не існує, потрібно керуватися здоровим глуздом. По-друге, резюме (зразок написання) повинно сподобатися роботодавцю. Хто він? Якщо з'ясувати це питання, то вважайте, що півсправи зроблено, адже тепер можете уявити, чого він хоче побачити і отримати від Вас. Підемо далі. Резюме (написання зразок) повинно сподобатися і одразу ж опинитися в папці запрошених на співбесіду. Ось воно! Все що потрібно, що б Вас запросили на співбесіду. Розумієте? Нижче подано зразок написання резюме, яке правильно сконструйовано та відповідає вимогам написання подібних документів.

Резюме зразок написанняПроклова Марія Василівна
resume_zrazok_napisannia
Ваше фото


Адреса: м. Київ, вул. Лугова, д. 2.
Телефон: мобільний (063) 222-321-554, дом. 564-76-12.
E-mail: proklova@moydom.ua.

Перснальні відомості
Дата народження: 06.06.1972.
Сімейний стан: заміжня
Діти: Дочка (8 років), Син (10 років)

Бажана посада: лікар-педіатр.
Бажана зарплата: 4 тис. гривень

Освіта:
Травень 2006 - квітень 2007: НМУ ім. О.Богомольця, педіатрія I кваліфікаційна категорія
2001 - 2002: НМУ ім.О.Богомольця, на факультеті спеціалізації та удосконалення лікарів, II кваліфікаційна категорія
1997: ОЦ СНІД, «Питання з боротьби, профілактики зі СНІДом та інфекційними захворюваннями.
1996 - 1997: Національний Медичний Університет ім.О.О.Богомольця, Клінічна інтернатура на кафедрі дитячих хвороб № 1
1989 - 1996: Національний Медичний Університет ім.О.О.Богомольця, педіатричний факультет, педіатричний факультет, спеціальність педіатрія

Досвід роботи:
(2004 - 2010) - лікарня № 10, лікар-педіатр дільничний. Робота на ділянці. Прийом і обслуговування на дому дітей від 0 до 18 років. Оцінка фізичного, нервово-психічного розвитку, оцінка шкільної зрілості і підготовки до дитячого садка. Заповнення форм планування та звітності своєї роботи. Додатково працюю на пункті медичної допомоги на дому при поліклініці.
(1998 - 2004) - лікарня № 9, лікар-педіатр дошкільного відділення. Оцінка фізичного, нервово-психічного розвитку, оцінка шкільної зрілості і підготовки до дитячого садка. Заповнення форм планування та звітності своєї роботи. Організація роботи з хворими дітьми і захворюваннями дихальної системи.
1998 - ЗАТ НВАО «Відлуння», лікар. Прийом людей з патологією органів зору (перевірка гостроти зору, підбір і вибір очок)
1997 - 1998 - приватна Клініка «Здоров'я», підлітковий лікар-педіатр. Оцінка фізичного, нервово-психічного розвитку, оцінка шкільної зрілості і підготовки до дитячого садка. Заповнення форм планування та звітності своєї роботи. Робота з ФАПами. Організація клубу "Здоровий спосіб життя".
1991 - 1997 - ДКБ № 9, мед.сестра нефрологічного відділення. Виконання призначень лікаря. Збір налізів крові та сечі. Цілодобове спостереження за дітьми. Внутрішньовенні інфузії, внутрішньом'язові та підшкірні ін'єкції.
Are you looking for low auto insurance rate? Get your cheap car insurance today on thecarinsurancesource.com and forget about overpaying. Start doing this right now.

Додаткова інформація:
Водійські права категорії Б, стаж водіння 4 роки
Знання комп'ютера: впевнений користувач (MS Office, Word, Excel, Internet, E-mail).

  

Повна інформація про роботу

конспект "Резюме зразок написання" з предмету "Документознавство". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.12.2011 в 00:10. Автором даного матеріалу є Проклова Марія Василівна. З моменту опублікування роботи її переглянуто 166386 та скачано 332 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Проклова Марія Василівна...

якісний зразок написання резюме для людини з медичною освітою