Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Схемотехніка ЕОМ

Зміст

ВСТУП 4
1 СИНТЕЗ І ДОСЛІДЖЕННЯ ЦИКЛІЧНОГО ЗСУВНОГО РЕГІСТРА 5
2 ДОСЛІДЖЕННЯ БАЗОВОГО ВУЗЛА ИП4 13
3 РЕАЛІЗАЦІЯ ЛОГІЧНОЇ ФУНКЦІЇ 19
ВИСНОВКИ 23
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 24

ВСТУП

Хотите отлично отдохнуть семьей зимой на горнолыжном курорте? Тогда Вам просто необходимы лыжи для взрослых и детские лыжи. Действительно хорошие горные лыжи обеспечивают невероятную скорость и плавный ход. Покупай лыжи в интернет-магазине "Велопланета" с доставкой по всех городах Украины.

Ідеєю цієї курсової роботи є практичне засвоєння накопичених знань, що є узагальненням всієї програми курсу цього предмету. Завдання складається з декількох частин, що охоплюють велику кількість матеріалу, тому для виконання курсової роботи потрібно мати достатню кількість знань і досконало орієнтуватися в предметі “Схемотехніка ЕОМ”.
В даній курсовій роботі провести дослідження циклічного зсувного регістра. Побудувати таблицю переходів та до неї побудувати комбінаційну схему.
Не менш важливим є, визначення затримки вихідних сигналів, максимальної частоти, при якій схема буде працювати правильно.
У другому завдані, курсової дослідити базовий вузол ИП4 (схема прискореного переносу). Виконати максимальне обґрунтування отриманих часовим діаграмам та перевірити правильність роботи вузла, за допомогою таблиць істинності. Дати пояснення базового вузла (який це вузол, що він виконує, для чого призначений, вказати його параметри).
Реалізувати задану функцію з використанням мультиплексора. Скласти таблицю істинності до даної функції та на інформаційні входи мультиплексора подати відповідні сигнали. Дану функцію привести до досконалої диз’юнктивної нормальної форми, користуючись законами алгебри логіки.
Дати коротке пояснення мультиплексора та описати основні принципи роботи.
Для більш зручного виконання усіх завдань використати ППП OrCAD, у якому скласти усі схеми та промоделювати їх.

ВИСНОВКИ

Під час виконання даної курсової роботи було синтезовано, промодельовано та досліджено зсувний регістр на JK- та D-тригерах, досліджено базовий вузол ИП4, та реалізовано задану логічну функцію на мультиплексорі.
В першому завданні синтезовано і досліджено циклічний зсувний регістр на основі JK- та D-тригерів. Промоделювавши його отримано часову діаграму. Також була встановлена гранична частота подачі тактового сигналу, при якій схема ще працює вірно. В ході виконання цього завдання закріплено знання про роботу тригерів JK- та D-типу.
В другому завданні було досліджено заданий базовий вузол ИП4. В ході виконання цього завдання було набуто навиків дослідження базових вузлів.
Третє завдання реалізувано на основі мультиплексора із заданою функцією. Виконавши завдання, закріплено знання з алгебри логіки (зокрема приведення функції до ДДНФ), а також набуто навиків реалізації логічної функції на мультиплексорі.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Схемотехніка ЕОМ" з предмету "Дослідження базових вузлів ЕОМ" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: схемотехніка. Робота опублікована 06.12.2011 в 02:25 її автором (Петро). З моменту опублікування роботи її переглянуто 200 та скачано 10 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Петро...

відмінна курсова робота
Які ще реферати можна знайти по цій темі?