Допомога у написанні освітніх робіт...
Допоможемо швидко та з гарантією якості!

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел (реферат)

РефератДопомога в написанніДізнатися вартістьмоєї роботи

Підготовка до вивчення нового матеріалу. Закріплення і узагальнення знань учнів. Починаємо наш урок математики девізом: Розв’яжіть задачу ст. № 320. Рахунок 6:0. Моє завдання не для всіх однакове. ІІ. Перевірка домашнього завдання. VІ. Домашнє завдання с. І р. — ІІ р.; Бджілка № 321, Каник-стрибунець №. Стук у двері. Передають конкерт). Результат 1:0, на користь знавців. Молодці! Впорались із… Читати ще >

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел (реферат) (реферат, курсова, диплом, контрольна)

Реферат з математики

Урок: Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.

Тема уроку: Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел.

Мета уроку: Ознайомлення учнів із прийомами письмового додавання і віднімання багатоцифрових чисел у межах мільйона, розвивати вміння розв’язувати задачі та рівняння, виховувати акуратність в роботі, любов до природи.

Обладнання: дидактичні іграшки, конверти із завданнями, схеми для усного рахунку, малюнки, Тип уроку: урок-гра «Що? Де? Коли?

Хід уроку.

І. Організація класу до роботи.

  • -.Починаємо наш урок математики девізом:

" Щоб добре знати, и будемо міркувати, а також рахувати, задачі вирішати, свій розум розвивати" .

  • -.Урок сьогодні незвичайний. Уро-гра «Що? Де? Коли?

Зараз ви — знавці. Проти вас грають ваші давні друзі, Ось вони всі тут!

  • -.Хоча ваші друзі мовчазні, не розмовляють вголос та вони теж кмітливі, винахідливі і дуже великі «чомусики». Розбираються не тільки в музиці, але і в поезії, математиці, не вірите?

  • -.Давайте пересвідчимось! Вони задаватимуть нам питання, а ми шукатимемо правильні відповіді на них. Завдання для с — це задачі, приклади. А переможці, звичайно, отримають нагороди.

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

Проти знавців 4-Б класу грає Ведмедик Мишко. Він першим надіслав своє запитання. (Беру конверт, читаю).

  • -.Шановні знавці! Прочитайте вираз, який ви склали, виконуючи домашнє завдання? (№ 315). (К-в:10) — 200−180:10 200−18=182.

  • -.Зачитайте, як розв’язали його.

  • -.Прочитайте приклад з найбільшою відповіддю? (854−126=728).

  • -.Молодці! Впорались із завданням.

  • -.Результат 1:0, на користь знавців.

ІІІ. Усний рахунок.

  • -.А тепер проти вас грає Песик Бровко. (Читаю).

  • -.Дорогі знавці! А чи знаєте ви скільки років живе слон?

  • -.Яка довжина синього кита? Ви дізнаєтесь про це, коли порахуєте усно.

1).

2).

  • -.Сьогодні нашим гостям зовсім кепсько. Знавці у 40Б класі підготовлені добре. Результат 2:0.

ІV. Обчисліть приклади.

— До гри запрошує мишка Шкряботушка. (Беру конверт. Читаю).

  • -.Обчисліть приклади.

І ряд ІІ ряд.

527 581 7.

х 6.

1 учень — 252 2 учень — 103.

835 5 483.

х 6.

Рахунок 3:0.

V. Опрацювання нового матеріалу.

  1. 1.Підготовка до вивчення нового матеріалу.

  • -.А тепер слова просить Мавпочка.

  • -.Увага на дошку!

  • -.Виписати багатоцифрові числа.

Одне з них розкласти на суму розрядних чисел.

5090 = 5000 + 90.

  • -.Молодці! Рахунок 4:0.

  1. 2.Вивчення нового матеріалу.

  • -.Сьогодні ми з вами повинні ознобитися із прийомами додавання і віднімання багатоцифрових чисел, розв’язувати задачі і рівняння.

  • -.До гри вступає П’ятачок.

(Беру конверт. Читаю).

а) — Пропоную вам ознайомитися із додаванням і віднімання багатоцифрових чисел за підручником ст. 51 № 318, 310.

  • -.Рахунок збільшується на користь знатоків 5:0.

б) Фізкультхвилинка.

  • -.В гру вступає лялька Барбі.

Вона пропонує музичну паузу.

  1. 3.Первинне закріплення вивченого матеріалу.

  • -.Я з радістю повідомляю, що попереду знавці 4-Б класу. Так, тримати.

(Стук у двері. Передають конкерт).

Учень. Це 4-Б клас?

Вчитель: Так.

Учень. Вас спеціальний лист.

Вчитель. Дякую!

  • -.З нами грають діти, ваші товариші, учні 4-А класу. Їхнє завдання.

  • -.Розв'яжіть задачу ст. № 320. Рахунок 6:0.

  1. 4.Закріплення і узагальнення знань учнів.

  • -.Своє завдання пропонує Черепаха Тортилла.

(Читаю з конверта).

  • -.Моє завдання не для всіх однакове.

Бджілка № 321, Каник-стрибунець №.

Мурашка №.

Рахунок 7:0.

VІ. Домашнє завдання с. І р. — ІІ р. ;

VІІ. Підсумок уроку.

  • -.З чим ми сьогодні ознайомилися?

  • -.У яку гру ми грали?

  • -.Емблему «Мудра Сова» отримують учні, які найкраще працювали на уроці.

  • -.Гра вийшла тому така чудова, бо ми з вами одна дружна.

  • -.Я з радістю дозволяю всім знавцям готуватися до наступного уроку.

  1. 1.Ведмедик.

  2. 2.Песик.

  3. 3.Мишка.

  4. 4.Мавпочка.

  5. 5.П'ятачко.

  6. 6.Лялька Барбі.

  7. 7.Учні 4-А класу.

  8. 8.Черепаха.

Показати весь текст
Заповнити форму поточною роботою