Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Національна економіка

Орендне землекористування

Зміст

Вступ
1. Об’єкти орендного землекористування
2. Суб’єкти орендного землекористування
3. Перехід права оренди земельної ділянки до інших осіб
4. Договір оренди та суборенди землі
5. Терміни орендного землекористування
6. Орендна плата за землю
Висновки
Список використаної літератури

Вступ

Нужно остановится на пару дней или провести отпуск в Одессе? Аренда квартир посуточно в одессе - Ваш оптимальный вариант для комфортного и беззаботного пребывания в историческом городе Одесса. В апартаментах имеются все необходимые бытовые приборы, кондиционеры, чистое постельное белье и прочие приятные бонусы.
Стосунки власності складають основу життєдіяльності будь-якого суспільства і матеріальну основу існування кожною людини. Володіння власністю завжди було пов'язане з матеріальним достатком і наявністю влади. Тому категорія власності займає центральне місце в системі соціальних стосунків і визначає основи державного і суспільного пристрою.
Особливе місце в системі цих стосунків займає власність на землю як засіб існування і житла, і суспільства людини.
Право власності на землю і право землекористування завжди займали, займають, і ще тривалий час займатимуть центральне місце в земельному законодавстві і праві. Правове регулювання стосунків власності, особливо земельній власності, динамічно розвивається. Не становить винятку в цьому відношенні і право землекористування. Найбільш систематизоване регулювання вони отримали в новому Земельному, Цивільному і Господарському кодексах України, а також в оновлених редакціях раніше прийнятих нормативних і крупних нормативних актах останнім часом, які раніше не були відомі вітчизняному правознавству.
Орендне землекористування є відносно новим, але досить розвиненим правовим інститутом в сучасному земельному праві. Земельно-правовими актами 30-х років минулого століття оренда була усунена на сільськогосподарських землях, а з введенням в дію ЗК 1970 р. вона була заборонена на всіх землях. Перебудова економічних стосунків, що почалася ще в радянський період, особливо подальша аграрно-земельна реформа в незалежній Україні, повернули оренду, відновили орендне землекористування і надання земельній оренді нового правового змісту.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Орендне землекористування" з предмету "Національна економіка" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: Землекористування, Орендне. Робота опублікована 04.02.2011 в 19:29 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 323 та скачано 25 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?