Сценарій виховного заняття «Поле чудес»
Обладнання: карточки з написаними буквами, призи. Вдень сліпа, вночі зряча, мишей ловить, а не кіт. Виходьте на середину. Запитання другого туру. Сценарій виховного заняття на тему: А тепер завдання для третього туру. А зараз загадки для третього туру. А зараз загадки для другого туру. Два брати через доріжку живуть,. Сам червоний, а чуб зелений. Дуже злючою буває ця трава,. Яку річку можна… Читати ще >
Сценарій виховного заняття «Поле чудес» (реферат, курсова, диплом, контрольна)
Сценарій виховного заняття на тему:
" Поле чудес"
Тема: Поле чудес.
Мета: Узагальнити знання дітей про окремі річки і міста, розвивати кмітливість, пам’ять, мислення та інтелект дітей.
Обладнання: карточки з написаними буквами, призи.
Хід заняття.
І. Організаційна частина.
— Добрий день, літи. Сьогодні ми з вами будемо грати в дуже цікаву гру, яку ви всі, мабуть, дивитесь по телевізору. Ця гра називається «Поле чудес» .
ІІ. Основна частина.
-.Напевно ви теж хотіли б пограти у цю гру, що ми зараз і зробимо.
-.А зараз нам потрібно вибрати трьох учасників гри. Для цього я для кожного ряду загадаю загадку. А хто найшвидше відгадає, той буде одним з учасників.
Загадки.
1.Вдень сліпа, вночі зряча, мишей ловить, а не кіт.
(Сова).
2.Вдень бідніє, вночі ясніє.
(Місяць).
3.Сам червоний, а чуб зелений.
(Буряк).
— Ось у нас уже є три учасники. Прошу вийти на середину. І так, розпочинаємо нашу гру. Запитання перше:
Яке місто квакає.
М. | О. | С. | К. | В. | А. |
А зараз загадки для другого туру.
1. Без вікон, без дверей.
повна хата людей.
(Мак).
2. Не гаряча, а пече,.
хто торкнеться — утече.
При дорозі не скубнеш ;
обминеш.
Дуже злючою буває ця трава,.
Називається вони …
(Кропива).
3. Білий, як сніг.
в пошані у всіх.
До рота попав,.
там і пропав.
(Цукор) Виходьте на середину. Запитання другого туру.
Яку річку можна переламати.
П. | Р. | У. | Т. |
А зараз загадки для третього туру.
1. Вона тоненька та міцна,.
латає нам кожух і свитки,.
і зветься штука чарівна,.
всі здогадались, дітки?
(Нитка).
2. Як дитиною буваю,.
пелюшок тоді не маю.
Постарію, мов бабуся ;
в сто пелюшок уберуся.
(Капуста).
3. Два брати через доріжку живуть,.
один одного не бачать.
(Очі).
А тепер завдання для третього туру.
Яке місто літає?
О. | Р. | Е. | Л. |
А тепер супер-гра. У ній беруть участь ті, що перемогли у трьох турах.
— Уважно слухайте запитання:
Як називалась дівчина у казці про «Мудру дівчину» ?
М. | А. | Р. | У. | С. | Я. |
— Молодці! Всі отримують призи! На цьому наша гра закінчилась.
ІІІ. Підсумок заняття.
-.Чи сподобалась вам ця гра?
-.Чи ви задоволені нею?
-.А що б ви хотіли, щоб ми провели на наступний раз?
-.До побачення.