Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Інші реферати

Структура та принципи розробки меню

Зміст

Вступ
1. Меню: зміст та значення
2. Класифікація меню
3. Принципи проектування меню
4. Структура та принципи розробки меню
5. Функції меню
Висновки
Список використаної літератури

Вступ

Серед підприємств громадського харчування основне місце займають ресторани, кафе, бари. Вони грають помітну роль в організації відпочинку населення. Туди приходять не лише для того, щоб поїсти, але і відзначити ювілей, важливу подію в житті людини, того або іншого колективу, провести весільне торжество, ділову або офіційну зустріч, просто відпочити в крузі близьких людей.
Привітно зустріти, швидко і смачно нагодувати людей, створити їм всі умови для повноцінного відпочинку – таке завдання працівників цих підприємств.
http://nedvizhimost.vinnica.slando.com.ua/vinnitsa. Недвижимость в Виннице - продажа и аренда недвижимости, жилая, а также коммерческая недвижимость Винницы. Объявления Slando Винница

Slando

Культура обслуговування – один з основних критеріїв в оцінці діяльності працівників громадського харчування. Поняття це включає не лише санітарний стан приміщень підприємств громадського харчування і рівень механізації основних виробничих процесів, але і наявність реклами і інформації, ступінь комфортності і затишку залів.
Культура обслуговування залежить і від застосування різних форм і методів роботи офіціантів, використання прогресивних форм обслуговування (відпуск комплексних обідів, живлення по абонементах, організація столів саморозрахунку і столів-експрес, обслуговування за принципом «шведського столу» і ін.).
Якість їжі, дотримання встановленого асортименту продукції і товарів також служать визначальними чинниками при оцінці роботи підприємств громадського харчування.
Уповноваженим представником ресторану, що забезпечує зв’язок з гостями, є меню. Меню – карта страв, що завжди представляється в рекламному буклеті або в туристському проспекті. Склад меню, достатність калорійності страв, резервування можливості заміни страв за проханням вегетаріанця чи мусульманина враховується при розробці програми туру.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Структура та принципи розробки меню" з предмету "Інші реферати" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: принципи, розробки, структура, меню. Робота опублікована 05.02.2011 в 22:42 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 631 та скачано 44 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...




Які ще реферати можна знайти по цій темі?