Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Профілактика порушення слуху у дітейЗміст

Введення .. 3
Анатомія . 4
Аномалії розвитку вуха . 5
Отити ...... 6
Профілактика глухоти та приглухуватості . 10
Профілактика порушень слуху у дітей з уродженими ущелинами твердого та м'якого піднебіння ...... 11
Рання діагностика порушень слуху у дітей - єдина можливість їх соціальної реабілітації . 13
Реабілітація хворих з приглухуватістю і глухотою ... 14
Травми вуха ...... 16
Сторонні тіла у дітей ...... 18
Висновки 21
Література ...... 23

Введення


Ребенок отказывается ходить на горшок? На http://eti-deti.com/kak-nau... Вы получите подробный ответ. Вкратце можно описать так: приучайте ребенка к сухой одежде, сменяйте чаще мокрое белье или подгузники.
Ефективність реабілітації хворих з приглухуватістю визначається забезпеченням раннього виявлення порушень слуху, починаючи з періоду новонародженості. Раннє і своєчасне виявлення порушень слухової функції є найважливішою умовою організації адекватної медико-психолого-педагогічної допомоги дітям з порушеним слухом з перших місяців життя. Порушення слуху розвиваються і в більш пізньому віці. Це диктує необхідність проведення систематичного обстеження.
Рання діагностика порушень слуху і вчасно надана допомога можуть попередити розвиток приглухуватості у переважної більшості дітей та забезпечити їм можливість отримати повноцінне академічну освіту.
Пошкодження вуха виникають при впливі найрізноманітніших чинників: побутових, виробничих, транспортних, спортивних, тому тема профілактики порушення слуху у дітей є актуальною в повсякденному житті.
Повна інформація про роботу

реферат "Профілактика порушення слуху у дітей" з предмету "Медицина". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 17.08.2012 в 04:39. Автором даного матеріалу є Вадим. З моменту опублікування роботи її переглянуто 389 та скачано 16 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Вадим...

відмінний реферат