Методика викладання іноземної мови
Освітня: Ввести та активізувати нову лексику з теми «Food»; повтор раніше вивченого матеріалу з цієї теми; Лексика мовлення іноземний урок Після виконаного в картках завдання, вчитель звертається до учнів: Діти по черзі виходять до дошки. Обводять знайдені слова й записують їх у колонку з права. Teacher: Please, take your seats! Today we will have an interesting lesson about food. I think it’s… Читати ще >
Методика викладання іноземної мови (реферат, курсова, диплом, контрольна)
Мета
Практична:Тренування вживання лексики в усному мовленні та на письмі; формування лексичних навичок шляхом багаторазового повторювання матеріалу в різних видах діяльності;вдосконалити вміння учнів складати діалоги з поданих реплік;
Освітня: Ввести та активізувати нову лексику з теми «Food»; повтор раніше вивченого матеріалу з цієї теми;
Розвиваюча: Розвити пам’ять учнів, мислення, розвивати навики усного діалогічного мовлення, фонетичний слух;
Виховна: Формувати самостійність, наполегливість у праці; виховувати любов та інтерес до іноземної мови.
Обладнання уроку: дошка, картки.
Хід уроку
Початок уроку:
І.Організація класу (2хв)
Teacher: Good Morning, children. I’m glad to see you!
Children: Good Morning, dear teacher!
Teacher: Please, take your seats! Today we will have an interesting lesson about food. I think it’s one of the most favourite topic, isn’t it?
Children: Yes, it is.
Teacher: We will repeat our vocabulary and learn new words. We will play and work much. So, let’s begin our lesson.
ІІ. Мовленнєво-фонетична зарядка (3хв) Вчитель роздає дітям картки.
Teacher: Read and try to repeat.
Sound [b]
Book, bed, bread, bag, box.
Betty Botter bought some butter, but she said «The butter’s bitter, but a bit of better butter will make my butter better.
Sound [h] Hare Henry hates hot hamburgers. He’s got a hat and he’s happy.
Основна частина
ІІІ. Лексична гра. Повторення пройденого матеріалу.(20 хв.)
Read and translate the words.
Teacher: Children, let’s read and remember these words! Look at the blackboard!
Bread Eggs Biscuits
Cheese Meat Juice
Cake Jam Honey
Cereal Ice-cream
Sausages Coffee
Pizza Water
Salt Chocolate
Butter Milk
Sugar Tea
Fish Sweet
Діти читають написані на дошці слова, перекладають їх. Потім вчитель роздає їм картки з наступним завданням.
лексика мовлення іноземний урок Після виконаного в картках завдання, вчитель звертається до учнів:
Teacher: Children, what do you like to eat? What do you like to drink?
Учні відповідають на запитання вчителя.
Teacher: Ok, I see you know these words well. Let’s do some interesting exercises!
Look at the blackboard. Find and circle the words.
Діти по черзі виходять до дошки. Обводять знайдені слова й записують їх у колонку з права.
Вчитель роздає нові картки.
Teacher: Do the crossword and write the word.
Complete the dialogue.
ІV. Презентація нових лексичних одиниць.(15 хв.)
Teacher: Well done! Now write new words in your vocabularies.
Milkshake — молочний коктейль
Cocoa — какао
Scrambled eggs — яєчня
Corn — кукурудза
Garlic — часник
Pepper — перець
Berry — ягода
Strawberry — полуниця
Grape — виноград
Peach — персик
Plum — слива
Pineapple — ананас
Kiwi — ківі
Teacher: Do you like these new words?
Children: Yes, we do.
Teacher: Ok. Make a dialogue and act it. Image a situation. One of you is a seller, one of you is a customer. Use the new words.
Під час складання діалогів, вчитель допомагає учням з невідомими словами.
Учні складають діалоги, потім зачитують їх розігруючи у парах. Вчитель слухає, виправляє та оцінює роботу школярів.
V. Підсумок уроку. Домашнє завдання. Прощання.(5 хв.)
Teacher: You’re clever children, well done! It’s the end of our lesson. Your homework will be: Make text about your favourite food and tell it; learn new words. That’s all. Thank you. Goodbye.
Children: Thank you for your lesson. Goodbye.