Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Політологія

Британський парламент

Уривки

На додаток до всіх цих функцій палата лордів виступає в якості вищої судової інстанції країни. Вона має юрисдикцію Вищого апеляційного суду, а по деяких справах — суду першої інстанції. Палата лордів розглядає апеляції на рішення судів по цивільних справах на території всієї країни, а на рішення судів Англії, Уельсу і Північної Ірландії — по кримінальних справах. Рішення, що вона виносить по апеляції, є остаточним. Палата розглядає близько 70 судових справ у рік.
Розгляд апеляцій проводиться в комітеті з апеляцій, що засідає окремо від палати. У рішенні справ можуть брати участь тільки лорд-канцлер, 11 ординарних лордів по апеляціях і 10 довічних перів, що протягом визначеного часу займали високі суддівські посади. Ординарні лорди по апеляціях знаходяться на жалуванні і можуть бути відсторонені від посади лише за вимогою обох палат парламенту. Переставши бути суддями, вони залишаються в палаті лордів як довічних перів.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

реферат "Британський парламент" з предмету "Політологія" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: парламент, Британський. Робота опублікована 23.08.2010 в 20:42 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 172 та скачано 15 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?