Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Акціонерні товариства

Зміст

Вступ 4
Глава 1 Поняття та види акціонерного товариства 6
1.1 Акціонерне товариство закритого типу 7
1.2 Акціонерне товариство відкритого типу 9
1.3 Акціонерні товариства створені внаслідок приватизації (корпоратизації) в Україні 10
Глава 2 Засновники та учасники акціонерних товариств 12
Глава 3 Створення акціонерного товариства 17
Глава 4 Органи управління та контролю акціонерного товариства 20
4.1 Управління акціонерним товариством 20
4.2 Контролюючи органи акціонерних товариств 24
Загальні висновки 29
Використана література 30

Вступ

Акціонерна форма організації підприємства - порівняно нова для нашої країни. Засади управління акціонерним товариством радикально відрізняються від тих, які практикувалися раніше. Вони потребують принципово нової психології і нового економічного мислення.
Загальновідомо, якої великої ваги в нашій економіці набув корпоративний сектор. В процесі приватизації вже створено понад десятків тисяч акціонерних товариств, а ще тисячі товариств створені на основі приватного капіталу.
Перетворення державних підприємств в акціонерні товариства - одне з направлень роздержавлення власності, передбачене в Законі про власніcть в СРСР. Разом з тим в акціонерні товариства можуть з’єднуватись різноманітні форми базової власності в залежності від володарів акцій - підприємств, держави, окремих громадян.
Акціонерні товариства мають ряд переваг по відношенню до інших видів господарських товариств, які роблять його найбільш вдалою формою для бізнесу в силу цілого ряду причин. Акціонерні товариства завдяки випуску акцій отримують більш широкі можливості в залученні додаткових коштів у відношенні з непропорційним бізнесом. Оскільки акції мають достатньо високу ліквідність, їх легше перетворити на гроші при виході з акціонерного товариства ніж отримати назад долю в статутному капіталі інших товариств.
Формування та широке розповсюдження акціонерного капіталу є одним з основних принципів, на якому базується проведення ринкових реформ. Акціонування займає важливе місце в створенні нормальних умов функціонування підприємств, є зручною формою для проведення їх роздержавлення.
В даній курсовій зібрані основні данні, які дозволяють зрозуміти, що таке акціонерне товариство, як воно організовано та функціонує, порядок його створення та інші важливі питання.

Коментар автора роботи
Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...


  Пряме посилання для скачування роботи

Характеристика роботи

курсова робота "Акціонерні товариства" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: товариства, Акціонерні. Робота опублікована 24.10.2010 в 13:48 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 931 та скачано 37 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 3 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочокОцініть роботу


Ім`я *:
Email:
Код *: