Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Реферати українською

Доповідь по фізичному вихованнюВступ

Мета дослідження:
зробити порівняльний аналіз мотиваційних пріоритетів студентів до занять фізичною культурою і спортом в залежності від організаційно – методичних умов фізичного виховання.

Завдання дослідження:
1. Вивчити стан наукової проблеми формування мотиваційних пріоритетів у процесі фізичного виховання студентської молоді.
2. З’ясувати особливості мотивів та інтересів студентів різних ВНЗ.
3. Дослідити вплив організаційно – методичних умов фізичного виховання студентів на формування мотиваційної орієнтації.

Об’єкт дослідження:
мотиваційні пріоритети до занять фізичною культурою і спортом студентів.

Предмет дослідження:
вплив організаційно – методичних умов на формування мотиваційних пріоритетів до занять фізичною культурою і спортом.

Методи дослідження
1 Узагальнення та аналіз науково – методичної літератури.
2 Анкетування.
3 Методи математичної статистики

Уривки

Нами проведений порівняльний аналіз системи організації роботи з фізичного виховання 2-х ВНЗ.
Дніпропетровський університет економіки та права(ДУЄП). На кафедрі фізичного виховання працює 7 викладачів. У ДУЄП предмет „Фізичне виховання” є обов’язковим для кожного курсу – 2 години на тиждень. Проводяться секційні заняття з п’яти видів спорту( важка атлетика, баскетбол, бадмінтон, настільний теніс, фітнес ). Для игры в настольный теннис студенты ДУЭПа используют качественные теннисные столы, купленные в интернет магазине Sportania.
У Придніпровській державній академії будівництва та архітектури(ПДАБА) на кафедрі фізичного виховання працює п’ятнадцять викладачів, предмет „Фізичне виховання” також є обов’язковим для кожного курсу – 2 години на тиждень, та поводиться секційні заняття з десяти видів спорту( футбол, волейбол, баскетбол, важка атлетика, плавання, фехтування, бадмінтон, настільний теніс, теквандо, легка атлетика).
Нами проведено анкетування студентів 1 курсу у кількості 40 осіб.
На питання „Як часто ви пропускаєте заняття з фізичного виховання?” студенти ДУЄП, в кількості 40% відповіли, що майже не пропукають,10% - попропускають лише у зв’язку з хворобою,40% - пропускають лише 3-4 рази на рік, і часто пропускають 10% студентів. А студенти ПДАБА відповіли, що 10% - майже не пропускають, 20% - пропускають у зв’язку з хворобою, 20% - лише 3-4 рази на рік, 50% - часто пропускають заняття.
85% студентів ДУЄП вважають, що фізична підготовка не потрібна їм для оволодіння професією, а у ПДАБА 90%. Це свідчить, про необхідність посилення ролі професійно прикладного фізичного виховання для студентів. Водночас вони по різному оцінюють свою фізичну підготовленість і здоров’я. 10% студентів ДУЄП визнають, що у них низька фізична підготовленість, 25% опитуваних, що середній рівень,65% - високий. В той час як 50% студентів ПДАБА вважають, що в них низька фізична підготовленість,40% - середня, 10% - низька. Свій рівень фізичного здоров’я студенти ДУЄП оцінили: 40% - „незадовільно”, 35% - „задовільно” , 25% - „відмінно”. Так як студенти ПДАБА : 50% - „незадовільно”, 35% - „задовільно”, 15% - „відмінно”.
Повна інформація про роботу

доповідь "Доповідь по фізичному вихованню" з предмету "Фізичне виховання". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.03.2012 в 17:23. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 445 та скачано 35 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

доповідь з фізичного виховання з аналітичною частиною


Подібні матеріали