Головна » Реферати » Реферати 5 курс » Курсові роботи

Комерційний успіх - шляхи його досягнення (економіка підприємства)

Зміст

Вступ 4
Глава 1. Бізнес і суспільство 6
1.1 Поняття та цілі бізнесу 6
1.2 Комерційна діяльність та її цілі 8
Глава 2. Шляхи до комерційного успіху 10
2.1 Вимоги до комерсанта 10
2.2 Етичний кодекс підприємця-комерсанта 11
2.3 Реклама — шлях до комерційного успіху 12
2.4 Ефективний менеджмент 15
2.5 Невдача: шлях до успіху 18
2.6 Підприємницькі стратегії: шлях до лідерства 20
Глава 3. Організація роботи комерційної діяльності з метою досягнення успіху 24
Загальні висновки 29
Література 30

Вступ

За останні два-три десятиріччя багато країн з ринковою економікою і стратегічною орієнтацією на розвиток бізнесу досягли значних економічних результатів і успішно розв’язують назрілі соціальні проблеми. Розвитку підприємництва надають виключно великого значення як державні, так і комерційні структури.
У багатьох закордонних виданнях сучасне суспільство розглядається як рівнобічний трикутник, в основі якого бізнес, на вершині — уряд, а по боках — правова система та релігія. Підприємництво часто трактується як четвертий фактор виробництва, тобто ставиться в один ряд з природними ресурсами (землею), працею, капіталом. При цьому підкреслюється, що цей фактор реалізується за допомогою повноцінного керівника — сучасного менеджера.
Отже, можна стверджувати, що доти, доки бізнес не стане базовим елементом народного господарства України і не буде задіяний як один із факторів виробництва, то, мабуть, годі сподіватися на швидке подолання кризи, високі темпи економічного й соціального зростання нашого суспільства.
Тривалий час підприємницька (бізнесова) діяльність в Україні трактувалася з позицій експлуатації найманої праці, вважалося, що оскільки підприємницький доход створюють наймані працівники, то підприємець незаслужено привласнює його. Такий погляд був поширений в економічній літературі ще з домарксових часів. Адептів цієї точки зору мало цікавила праця самого підприємця, що пов’язана з організацією і управлінням, великими інтелектуальними та фізичними зусиллями, характеризується високою інтенсивністю і відповідальністю, вимагає повної самовіддачі, високого професіоналізму й винахідливості, вміння працювати в екстремальних ситуаціях. До цього ще слід додати чималий ризик, можливість втратити за певних умов не тільки грошово-матеріальні цінності, а й здоров’я або навіть життя.
Тому, якщо позбавитись ”класової” упередженості, то працю у сфері бізнесу можна розглядати як продуктивну, що створює нову вартість і споживчу вартість. Проблема полягає в тому, щоб вести підприємництво (бізнес) цивілізовано, на високому професіональному рівні, з урахуванням наукових принципів та досвіду країн з розвинутою ринковою економікою. Слід також зважати на таку особливість підприємництва: це єдиний виробничий фактор, який за несприятливих умов і невмілого його ведення може давати збитки.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Комерційний успіх - шляхи його досягнення (економіка підприємства)" з предмету "Курсові роботи" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: підприємства), (економіка, Комерційний, Досягнення, його, шляхи, успіх. Робота опублікована 20.10.2010 в 23:50 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 778 та скачано 33 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 2 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...
Які ще реферати можна знайти по цій темі?