Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Конкурентна стратегія МНК Siemens

Зміст

Вступ …...3
1 Дослідження міжнародної кон’юнктури галузі діяльності МНК...4
1.1 Аналіз конкурентної ситуації в міжнародній галузі….4
1.2 Аналіз ситуації на ринку10
1.3 Прогнозування кон’юнктури галузі………..14
2 Аналіз міжнародної конкурентоспроможності МНК…16
2.1 Дослідження головних напрямків діяльності МНК…16
2.2 Фінансовий аналіз МНК.21
3 Визначення корпоративної стратегії МНК…..25
3.1 SWOT – аналіз досліджуваної МНК……….25
3.2 Прогнозування конкурентної стратегії досліджуваної МНК…28
Висновки30
Список джерел інформації...31
Додатки

Вступ

Скейтбординг - твое новое хобби? Тогда тебе просто необходимо купить качественный скейтборд для начинающих. В интернет-магазине Active Life можно выбрать скейтборды на любой вкус и цвет по доступным ценам. Твои успехи в скейтбординге напрямую зависят от релевантности твоего скейтборда - помни это.

Електротехнічна промисловість – це одна з найбільших галузей у світі. Світова торгівля електроустаткуванням за своїми масштабами є одним з найважливіших елементів сучасних міжнародно-господарських зв’язків.
Виробництво електронної і електротехнічної продукції має велике значення для більшості промислових підприємств. Жодна галузь народного господарства, так чи інакше, не обходиться без використання електрообладнання, електротехнічної продукції та електронних пристроїв. У даних товарах мають гостру потребу важка промисловість, машинобудування та приладобудування, енергетика, авіабудування, автопром, медицина, сільське господарство, харчова промисловість, будівництво, житлово-комунальне господарство та інші галузі світової економіки.
Метою даної роботи є дослідження міжнародної кон'юнктури електротехнічної промисловості та основних компаній, що діють у ній. Об’єктом дослідження виступає корпорація «Siemens».
Виконання проекту включає в себе такі задачі:
- аналіз конкурентної ситуації на ринку електрообладнання;
- визначення основних компаній, що діють у цій галузі;
- дослідження міжнародної конкурентоспроможності «Siemens»;
- фінансовий аналіз МНК;
- SWOT - аналіз компанії «Siemens».

Висновки

Siemens AG є одним зі світових лідерів в області електроніки і електротехніки. У компанії зайнято близько 400 000 співробітників, які розробляють і виготовляють технічні вироби, проектують і виготовляють комплексні системи та обладнання і розробляють технічні рішення під потреби замовника. Засноване понад 160 років тому підприємство пропонує своїм клієнтам у майже 190 країнах світу інноваційні технології і вичерпний ноу-хау для вирішення комерційних і технічних завдань. Концерн успішно працює в галузях інформаційних технологій та комунікації, автоматизації та контролю, енергетики, медицини і освітлення. За даними МСФЗ, дохід концерну в 2009 господарському році склав 72,4 млрд. євро, а обіг з поточних операцій оцінювався в 3, 909 млрд. євро. Будучи піонером в області електротехніки, Siemens є основною рушійною силою в індустріальній популяризації. І саме цей новаторський дух - дух, що зробив Siemens тією одиницею,якою вона є зараз – приводить компанію до прекрасних результатів навіть у ці нелегкі часи. Менеджмент Siemens ставить амбітні цілі і шукає вигоди від нових можливостей для зростання в усьому світі - особливо на ринках країн, що розвиваються - з інноваційними продуктами і рішеннями.
Завдяки запропонованій корпоративній стратегії компанія може розраховувати на зростання фінансових результатів, розширення діяльності, закріплення позицій на провідних міжнародних ринках у наступні роки.

Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Конкурентна стратегія МНК Siemens" з предмету "Міжнародний менеджмент" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: стратегія, siemens, конкурентна. Робота опублікована 02.12.2011 в 23:00 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 140 та скачано 5 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...