Допомога у написанні освітніх робіт...
Допоможемо швидко та з гарантією якості!

Додавання і віднімання іменованих чисел (реферат)

РефератДопомога в написанніДізнатися вартістьмоєї роботи

Проблемне питання: для чого потрібно вміти додавати і віднімати іменовані числа. Реферат з математики ТЕМА. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ІМЕНОВАНИХ ЧИСЕЛ. Розгляд таблиці «Додавання і віднімання іменованих чисел». ІV. Первинне сприйняття та усвідомлення нового матеріалу. Самостійна робота по варіантах. Взаємоперевірка робіт. Розгляд схеми «Одиниці вимірювання довжини та маси». Робота в групах (4… Читати ще >

Додавання і віднімання іменованих чисел (реферат) (реферат, курсова, диплом, контрольна)

Реферат з математики ТЕМА. ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ІМЕНОВАНИХ ЧИСЕЛ.

Мета: Розкрити принцип додавання і віднімання складених іменованих чисел. Удосконалювати обчислювальні навички й уміння розв’язувати задачі. Виховання любові до різних видів праці. Розвиток уваги, взаємодопомоги, вміння працювати в парах, групах.

Наочність: таблиці, схеми.

Хід уроку:

І. Взаємоперевірка домашнього завдання.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

  1. 1.Математична розминка.

Гра «Мікрофон» (Усна лічба).

ІІІ. Актуалізація опорних знань.

  1. 1.Повідомлення теми уроку.

  2. 2.Розгляд схеми «Одиниці вимірювання довжини та маси» .

  3. 3.Проблемне питання: для чого потрібно вміти додавати і віднімати іменовані числа.

  4. 4.Каліграфічна хвилинка.

І в. виписати одиниці маси.

І в. виписати одиниці вимірювання довжини.

  1. 5.Математичний диктант.

  2. 6.Перетворити іменовані числа.

6780 см = 67 м 80 см.

81 340 см = 81 км 340м.

4 дм 8 см = 48 см.

17 см 5 мм = 175 мм Порівняти Робота в групах.

І варіант.

ІІ варіант.

350 кг = 3 ц. 50 кг.

3200 м = 3 км 200м.

840 см >8 м 040 см.

54 ц = 5 т 4 ц.

ІV. Первинне сприйняття та усвідомлення нового матеріалу.

  1. 1)Усне розв’язування прикладів № 356.

  2. 2)Розгляд таблиці «Додавання і віднімання іменованих чисел» .

V. Закріплення та осмислення знань.

  1. 1)Розв'язування прикладів біля дошки.

  2. 2)Самостійна робота по варіантах. Взаємоперевірка робіт.

  3. 3)Робота в групах (4 учнів). Розв’язування задачі № 358.

а) аналіз задачі за скороченим записом.

б) складання плану розв’язування задачі.

в) Робота в групах.

(Кожен учень вибирає дію задачі, результат правильності залежить від правильності розв’язання дії кожного учня).

Звертаю увагу на взаємоперевірку.

  1. 4)Робота з геометричним матеріалом.

а) накреслити відрізок 5 см 6 мм І в.

ІІ в. Накреслили відрізом 6 см 4 мм.

Спільна робота. Накреслити відрізок, який дорівнює сумі та різниці довжин цих відрізків.

5)Скласти задачу за малюнком і визначити масу птаха.

VІ. Підсумок уроку.

Вставити потрібні найменування.

7 м — 6 … = 6 м 4 дм 4 м -6 = 6 м 97 см.

VІІ. Домашнє завдання.

№ 359- 360 І гр. № 3459 — ІІ гр.

Показати весь текст
Заповнити форму поточною роботою