Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Культурологія та релігієзнавство

Древньогрецький театр

Увага! У зв'язку з Вересневою акцією скачати цю авторську роботу можна всього за 2 грн. Після оплати (кнопка Купити за 2 грн. справа) Ви отримаєте секретний код, який необхідно ввести в полі нижче і натиснути "Скачати роботу". При виникненні проблем повідомте сюди...
Тип роботи: курсова робота Предмет: Культурологія та релігієзнавство Автор: Вадим Скачали: 59

Зміст

Вступ
1. Походження давньогрецького театру
2. Організація театральних вистав
3. Актори і маски
4. Хор і глядачі
5. Давньогрецькі драматурги
6. Архітектура давньогрецького театру
7. Постановочна техніка театру
8. Види давньогрецьких театрів
8.1. Театр класичної епохи
8.2. Театр епохи еллінізму
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

Вы фильмоман? Отличный онлайн кинотеатр, где Вы сможете смотреть фильмы онлайн в hd качестве - Kinokz.net. На странице фильма имеется информация о жанре фильма, годе выхода, режиссере, актерах, описание сюжета и многое другое.
Давньогрецький театр виник з сільських святкувань на честь бога Діоніса. Спочатку Діоніс вважався богом продуктивної сили природи, і греки зображали його у вигляді козла або бика. Проте пізніше, коли населення стародавньої Греції познайомилося з обробітком виноградників, Діоніс став богом виноробства, а потім і богом поезії і театру. Кілька разів на рік відбувалися святкування, присвячені Діонісу, на яких співали дифірамби (хвалебні пісні). На цих святкуваннях виступали і ряджені, котрі складали свиту Діоніса. Учасники мазали особу винною гущавиною, надягали маски і козлині шкури. Разом з урочистими і сумними, виспівували веселі, а часто і непристойні пісні. Урочиста частина свята дала народження трагедії, весела і жартівлива – комедії.
Трагедія, за свідченням Аристотеля, веде свій початок від заспівувачів дифірамба, а комедія – від заспівувачів фалічних пісень. Ці заспівувачі, відповідаючи на питання хору, могли розказати про які-небудь події з життя бога і спонукати хор до співу. До цієї розповіді домішувалися елементи акторської гри, і міф як би оживав перед учасниками свята.
Проливають світло на походження грецької драми і самі слова трагедія і комедія. Слово трагедія походить від двох грецьких слів: трагос – козел і оді – пісня, тобто пісня козлів, оскільки супутниками Діоніса були сатири, козлоногі істоти, що прославляли подвиги і страждання бога. Слово комедія теж походило від двох грецьких слів комос і оді. Слово комос позначало хід підвипилого натовпу ряджених, що обсипали один одного жартами і насмішками на сільському святі на честь Діоніса. Отже, слово комедія позначає пісню комоса.

Висновок

Давньогрецька драматургія зробила величезний вплив на розвиток світового театру. Особливу увагу в Давньогрецькій драматургії привертає постановка великих суспільно-політичних і філософських питань, насиченість творів античного театру ідеями патріотизму, увага до людини з усім багатством її духовного життя, глибоке розкриття героїчних характерів, що виховувало свідомість глядачів.
Одинадцять комедій дійшли до наших днів повністю. Це твори Аристофана. Критика діяльності афінських посадовців, яка наводилася Аристофаном, була настільки гострою, що один з лідерів періоду війни афінян і спартанців – Клеон – навіть намагався притягнути поета до суду після постановки однієї з його комедій. Розорення громадян, загострення суперечностей між міським і сільським демосом, викриття вад були присутні в нескладних за сюжетом творах комедіографа. І його сучасники впізнавали в них себе. Розквіт грецького театру припадає на період творчості найбільших драматургів Греції – Есхіла, Софокла і Еврипіда.


Інформація про реферат

Повна інформація про роботу

курсова робота "Древньогрецький театр" з предмету "Культурологія та релігієзнавство" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: культура. Робота опублікована 05.02.2010 в 21:10 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 496 та скачано 59 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочок

Коментар автора роботи

Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...