Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Оцінка можливих змін в економічній ситуації України після вступу до ЄСУривки

З одного боку - ЄС хоче швидше прийняти Україну, щоб відгородитися залізною завісою від Росії, не допустити зближення Москви і Києва, з іншого - для цього є безліч перешкод, зокрема ,Україна - країна переважно аграрна, якщо порівнювати її з Європою. Ніщо, за винятком металургійної промисловості, неконкурентоспроможне на європейському ринку. Можливо, у вигляді подачки за противагу Росії Україна отримає невеликі замовлення на військову техніку для НАТО, але в цілому основним потенційним продуктом експорту в ЄС буде сільськогосподарська продукція. У цьому відношенні Україна має великі переваги. Але чи зможе вона реалізувати їх в ЄС? Відомо, наскільки велика сьогодні конкуренція на продовольчому ринку, особливо в Європі. На жаль, прийняті нові "ринкові" правила гри написані таким чином, що нові члени ЄС не можуть захистити свою економіку від дешевої продукції; жорсткі стандарти і урядові дотації ставлять виробника в нерівні умови.

Любите разгадывать загадки, решать головоломки? На http://allriddles.ru Вы найдете кучу новых интересных ребусов, загадок для разной аудитории. И, конечно, ответы на загадки Вы всегда сможете посмотреть.
При включенні України в ЄС буде наступне: український агропром за рівнем технологій і інвестицій не буде в змозі конкурувати з європейським. Після вступу в ЄС Україна повинна буде скасувати будь-які обмеження на постачання продуктів з Європи. Формально західний ринок теж буде відкритий для українських товарів, але це не означає реальний доступ на нього. На ринок України хлине потік молочних і м'ясних продуктів з Німеччини, Франції, Іспанії, Голландії. Зі східного боку відбудуться такі зміни: Росія стрімко нарощує виробництво продуктів харчування і стає все більш сильним гравцем на світовому ринку, особливо зернових. Це означає, що потреба в українських продуктах може почати знижуватися. У той же час для всіх очевидно, що український чорнозем тільки тоді дасть продукцію, коли в український трактор наллють російське паливо ...
Один з можливих сценаріїв розвитку України з ЄС може полягати в наступному: європейська харчова промисловість купуватиме сільськогосподарську продукцію низького ступеня переробки: чисте зерно, кукурудзу та ін., щоб завантажити потужності своєї харчової промисловості й українські продукти будуть повертатися назад у вигляді німецьких йогуртів, голландської кондитерської продукції і т.д. Ні про яку конкуренцію з високорозвиненою харчовою промисловістю Заходу мови бути не може. При такій формі співпраці основна частина прибутку буде залишатися в руках власників акцій західноєвропейських гігантів харчової промисловості, а Україні буде відведена роль сільськогосподарського "сировинного придатку".
Повна інформація про роботу

інше "Оцінка можливих змін в економічній ситуації України після вступу до ЄС" з предмету "міжнародна економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 07.09.2012 в 21:10. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 208 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

аналітична записка з міжнародної економіки про ЄС