Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Архів рефератів

Аналіз фінансових показників підприємстваУривки

Як відомо, капітал знаходиться у постійному русі, переходячи з однієї стадії в іншу. Чим швидше кошти підприємства зроблять кругообіг, тим більше продукції отримає та реалізує підприємство при одній і тій же сумі капіталу. Затримка руху коштів на будь-якій стадії призводить до уповільнення оборотності капіталу, потребує додаткового вкладення коштів та може спричинити погіршення фінансового стану підприємства.
Досягнутий в результаті прискорення оборотності ефект виражається, передусім, у збільшенні обсягу випуску продукції без додаткового залучення фінансових ресурсів. Крім того, за рахунок прискорення оборотності капіталу відбувається збільшення суми прибутку.
Таким чином, здійснюючи господарську діяльність, підприємство повинно намагатися не лише прискорити рух капіталу, але отримувати максимальну його віддачу.
Рівень ділової активності середній, це пояснюється достатнім обсягом видобутку. Відбувається зростання обороту загальної суми дебіторської заборгованості з 20,64 до 39,8.
Можна зробити висновок, що зростання оборотності викликано збільшенням надходжень коштів із внутрішніх розрахунків, тобто реалізація готової продукції проводиться в більшій мірі через підприємство. Термін обігу кредиторської заборгованості склав більше 365 днів, що вказує на наявність простроченої заборгованості внаслідок неплатоспроможності шахти.
Повна інформація про роботу

розрахункова робота "Аналіз фінансових показників підприємства" з предмету "Фінансовий аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 18.09.2012 в 13:10. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 221 та скачано 22 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

індивідуальна аналітично- розрахункова робота


Подібні матеріали