Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Фізичне виховання

Техніка ковзанярського ходу на лижахЗміст

1. Вступ
2. Розвиток ковзанярського стилю катання
3. Техніка ковзанярських лижних ходів
3.1. Напівковзанярський лижний хід
3.2. Двухшажний ковзанярський хід
3.3. Одночасний одношажний ковзанярський хід
3.4. Поперемінний ковзанярський хід
3.5. Ковзанярський хід без відштовхування руками
4. Використана література

Вступ

Планируете купить орбитрек домой для ежедневных тренировок? Орбитрек для дома в Киеве купить. доступная цена Вы можете купить на belief.net.ua. Открыв страницу с определенной моделью орбитрека Вы найдете информацию о цене, описании аппарата, его технических особенностях, а также сможете посмотреть видео.
Ковзанярський хід - один із способів переміщення на лижах. Спочатку застосовувався в бігових лижах для проходження поворотів, для підйому в гору (підйом «ялиночкою») і як спеціальна підготовча вправа при вивченні та вдосконаленні техніки класичного поперемінного двухшажного ходу . У гірських лижах ковзанярський хід використовується для розгону. Дії лижника при пересуванні ковзанярським ходом нагадують рухи ковзаняра - звідси і пішла назва ходу.
З 80-х років XX століття ковзанярськийий хід в лижних перегонах (і в біатлоні) використовується для подолання всієї дистанції на змаганнях, де це дозволено правилами.
Фахівці виділяють наступні види ковзанярського ходу :
1. Напівковзанярський лижний хід
2. Двухшажний ковзанярський хід
3. Одночасний одношажний ковзанярський хід
4. Поперемінний ковзанярський хід
5. Ковзанярський хід без відштовхування руками

Використана література

1. Бутин И.М. Лыжный спорт: Учеб. пособие для студ. высш. пед. учеб. заведений.- М.:Издательский центр "Академия", 2000. С. 128-133
2. http://www.winterlife.ru/teaching/crosscountry/12-tekhnika-konkovykh-lyzhnykh-khodov.html
3. Кондрашов А.В. Техника коньковых лыжных ходов : учеб. пособие для студентов, аспирантов и слушателей ВШТ − М.: ГЦОЛИФК, 1990. − 65с.
Повна інформація про роботу

реферат "Техніка ковзанярського ходу на лижах" з предмету "Фізичне виховання". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.06.2011 в 10:29. Автором даного матеріалу є Юля. З моменту опублікування роботи її переглянуто 596 та скачано 45 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юля...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали