Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Автобіографія зразокНижче наведено типовий зразок автобіографіїАвтобіографія
Я, Хорольський Петро Володимирович, народився 17 серня 1981 року в м.Дніпропетровськ.
В 1986 році пішов у перший клас Дніпропетропетровської загальноосвітньої середньої школи №13. Рік закінчення школи – 1996. Отримав сертифікат про повну загальну середню освіту та золоту медаль.
У 1996 році вступив до Придніпровської академії будівництва та архітектури за спеціальністю «Основи технології виробництва дорожньо-будівельних матеріалів». Під час навчання двічі перемагав у щорічному змаганні «Кращий винахід». Закінчив ВНЗ з червоним дипломом.
з 2001 по 2006 навчався на заочному відділенні Київського національного університету та архітектури за напрямом підготовки «Менеджмент організацій», спеціальністю «Менеджмент організації дорожнього будівництва». Протягом навчання проходив практику в Польщі та Англії. У групі був відповідальний за організацію культ-массового сектору. Після завершення університету мені було присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.
З 2006 по 2009 рр. працював на Львівському заводі будівельних матеріалів «Буд-Львів» на посаді заступника голови з виробництва збірних бетонних та залізобетонних конструкцій.
З 2007 по 2008 рік проходив комп'ютерні курси підвищення кваліфікації.
Склад сім'ї:
дружина – Хорольська Марина Олександрівна, померла у 2008 році;
дочка – Хорольська Лідія Петрівна, 2003 року народження.

9 листопада 2009 р.

Підпис
Цей зразок автобіографії складено відповідно до всіх вимог щодо складання документів подібного типу.
Ваш бизнес расширяется? В таком случае Вам необходим международный товарный знак для компании. Он поможет защитить Вашу компанию от недобросовестных конкурентов на иностранных рынках. Компания по регистрации и обслуживании товарных знаков http://www.tm-ok.ru/ «Росзнак» заботится о том, чтобы Вы, получили всю необходимую информацию о процессе регистрации, его стоимости, сроках и других деталях.

Також по цій темі: Реквізити автобіографії

  

Повна інформація про роботу

реферат "Автобіографія зразок" з предмету "Українська мова за професійним спрямуванням". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 21:57. Автором даного матеріалу є Хорольський Петро Володимирович. З моменту опублікування роботи її переглянуто 439309 та скачано 938 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Хорольський Петро Володимирович...

дану автобіографію Ви можете використовувати як зразок для написання власної автобіографії