Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Звіт з виробничої практики на ТОВ «Торгсервіс»Зміст

1.Історія та характеристика підприємства.
2. Майно товариства
3. Поняття і характеристики зовнішнього середовища
3.1. Характеристика суб’єктів мікросередовища (середовища прямої дії)
3.2. Макросередовище господарювання
та його вплив на діяльність підприємства
4. Формування організаційної структури управління
Висновоки
Рекомендації
Використана література
Додатки

Висновки

Під час проходження практики ВКП ТОВ «Торгсервіс» я виконала програму практики в повному обсязі і поглибила свої навики дослідної роботи.
Я ознайомилась із структурою підприємства, характером технології та організації роботи, а також з організацією бухгалтерського обліку на підприємстві. При цьому мною за мету ставилося закріпити теоретичні знання з бухгалтерського обліку, набути практичних навичок і досвіду виконання облікових робіт на всіх ділянках виробництва і управління, набути досвіду спілкування в трудовому колективі.
Do you have some problems with homework? Make up the right desicion - just tell your online tutor "help me homework". You can easily save your time with online tutors on eduboard.com. Don't wait - act right now.
Я брала участь у всіх етапах обробки носів первинної облікової інформації і вивчила практику оформлення первинних та зведених бухгалтерських документів по господарських операціях.
Таким чином, я закріпила свої теоретичні знання з бухгалтерського обліку та набула практичних навичок і досвіду виконання облікових робіт на всіх ділянках виробництва та управління.
Я виробила такі пропозиції щодо удосконалення облікової роботи на ВКП ТОВ «Торгсервіс». На мою думку, підприємству потрібен досвідчений аналітик, який зміг би проаналізувати діяльність підприємства та виявити його внутрішні резерви для підвищення рентабельності.
На підприємстві застосовується сучасна бухгалтерська програма "ІС: Підприємство", всі робочі місця відповідають встановленим нормам.
Таким чином, можна сказати, що в цілому облікова робота організована відносно добре і забезпечує вірне відображення процесів, що відбуваються, на рахунках бухгалтерського обліку і дає змогу отримати достовірні показники щодо діяльності підприємства.
Слід зазначити, що всі бухгалтерські звіти подаються до органів податкової інспекції та статистики завжди вчасно. Всі дані в обліку відображаються достовірно і у повному обсязі, що засвідчує достатню кваліфікованість головного бухгалтера та управлінського персоналу. Штрафних санкцій та скарг з боку покупців, дебіторів та кредиторів немає. Отже, можна зробити висновок, що бухгалтерський облік на базовому підприємстві організований згідно чинного законодавства, і дотримуються всі стандарти і нормативи.

  

Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з виробничої практики на ТОВ «Торгсервіс»" з предмету "Економіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.01.2013 в 23:30. Автором даного матеріалу є Олексій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 13609 та скачано 114 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олексій...

відмінний звіт на 35 сторінок


Подібні матеріали