Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Аналіз кредитоспроможності підприємстваПовна назва роботи: „Аналіз кредитоспроможності підприємства” (на базі ЗАТ „Ярмолинецький Агробуд”)

Зміст

Вступ
Розділ 1. Теоретичні підходи щодо визначення кредитоспроможності підприємства
1.1. Кредитоспроможність позичальника
1.2. Сутність аналізу ліквідності
Розділ 2. Аналіз стану кредитоспроможності ЗАТ "Ярмолинецький агробут" за 2007-2008 рр.
2.1. Аналіз ліквідності балансу підприємства
2.2. Аналіз показників кредитоспроможності підприємства
Розділ 3. Шляхи підвищення кредитоспроможності підприємства
3.1. Заходи щодо зміцнення фінансової сталості
3.2. Суть планового платіжного балансу
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки

Вступ (уривки)

Метою даної роботи є визначення суті і значення аналізу кредитоспроможності для підприємства, її вплив на фінансову стійкість, а також визначення інших теоретичних відомостей для здійснення практичного аналізу на основі конкретного підприємства. Об’єктом дослідження даної роботи є кредитоспроможність ЗАТ „АгроБуд”. Предметом написання курсової роботи є дослідження кредитоспроможності та ліквідності підприємства за два роки. Щоб розкрити тему курсової роботи було поставлено такі завдання:
1. Розкрити суть та значення аналізу кредитоспроможності підприємства, визначити фактори, які впливають на неї.
2. Розробити та впровадити заходи щодо зміцнення фінансової стійкості як передумови кредитоспроможності.
3. Провести оцінку кредитоспроможності конкретного підприємства, використовуючи певну систему показників.

Висновки (уривки)

Провівши порівняльний аналіз показників ліквідності ЗАТ „АгроБуд” з нормативними значеннями та показниками ліквідності по інших підприємствах, можна зробити висновок про високу оптимальність даних. На підприємстві на кінець звітного періоду реалізуються виробничі запаси для отримання значного обсягу грошових коштів, як високоліквідного активу, збільшується значення власного оборотного капіталу, що дає можливість даному підприємству виконувати свої зобов’язання. Дані тенденції забезпечує перспективна фінансова політика підприємства. Досить висока ступінь ліквідного балансу підприємства робить його кредитоспроможним.
Так як на даному підприємстві власний капітал перевищує над необоротними активами, то ця різниця може бути спрямована на покриття приросту оборотних активів, що є безумовним критерієм платоспроможності підприємства.
Вивчення співвідношень розглянутих груп активів і пасивів за декілька періодів дає змогу виявити позитивні тенденції змін у структурі балансу та його ліквідності, а також відповідні тенденції зміни фінансового стану підприємства.
Проаналізувавши фінансовий стан ЗАТ „АгроБуд” за 2007-2008 роки помітно, що його діяльність була спочатку збитковою, але завдяки позитивній діяльності підприємства на кінець досліджуваного періоду стала прибутковою.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Аналіз кредитоспроможності підприємства" з предмету "Фінансовий аналіз". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.01.2013 в 12:42. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 110 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

відмінна курсова на 40 сторінок, використано 23 джерела.


Подібні матеріали