Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Оцінка потенціалу підпрємстваПовна назва роботи: оцінка потенціалу 3-х підприємств - Закрите акцiонерне товариство Кондитерська фабрика "АВК" м. Донецьк, Закрите акціонерне товариство "Львівська кондитерська фірма "Світоч" та Публічне акціонерне товариство "Київська кондитерська фабрика "Рошен".

Висновок (уривки)

Висновок: на основі використання методики "квадрат потенціалу" була дана оцінка потенціалу підприємствам Закрите акцiонерне товариство Кондитерська фабрика "АВК" м. Донецьк, Закрите акціонерне товариство "Львівська кондитерська фірма "Світоч" та Публічне акціонерне товариство "Київська кондитерська фабрика "Рошен".
Так як підприємства відносяться до виробничих, то оцінка потенціалу проводилася по напрямах фінанси, виробництво, збут, персонал. На нашу думку аналізовані показники у групах в достатній мірі відображають потенціал кожного з підприємств. Так по двом напрямам (фінанси, збут) лідерство має Публічне акціонерне товариство "Київська кондитерська фабрика "Рошен; це підприємство займає лідерську позицію в даній галузі.
Хочеш оригінально привітати друга чи знайомого? Короткі і найкращі привітання з днем народження можна знайти на toast.com.ua. День народження трапляється раз на рік, тому тепле привітання повинно бути обов'язково.

Кондитерська фабрика "АВК" м. Донецьк також має високі оцінки по напрямах потенціалу, а саме у сфері виробництва та персоналу; високі оцінки, на нашу думку, обумовлені грамотною роботою підприємства.
Закрите акціонерне товариство "Львівська кондитерська фірма "Світоч" значно відстає від лідерів ринку, так як підприємство вже кілька років не може вийти з фінансової кризи, а як наслідок це відображається на всіх інших показниках роботи підприємства.
Повна інформація про роботу

самостійна робота "Оцінка потенціалу підпрємства" з предмету "Економіка підприємства". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 20.01.2013 в 13:33. Автором даного матеріалу є Олексій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 134 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олексій...

розрахункова самостійна робота на 6 сторінок, багато розрахункових таблиць, є квадрат потенціалу


Подібні матеріали