Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Українська мова

Зразок резюмеРезюме
Хорольський Сергій Володимирович

Дата і місце народження: 17.08.1981, м.Дніпропетровськ
Домашня адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, буд. 13-а, кв. 210
Телефон: 80638955673
E-mail: sergio13@mail.ru
Мета: працевлаштування на посаду начальника відділа з виробництва дорожнього покриття закритого акціонерного товариства «Новий шлях»
Освіта:
· у 2000 р. закінчив Придніпровську академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Основи технології виробництва дорожньо-будівельних матеріалів»;
· з 2001 по 2006 навчався на заочному відділенні Київського національного університету та архітектури за напрямом підготовки «Менеджмент організацій», спеціальністю «Менеджмент організації дорожнього будівництва».
Досвід роботи: з 2006 по 2009 рр. працював на Львівському заводі бувельних матеріалів «Буд-Львів» на посаді заступника голови з виробництва збірних бетонних та залізобетонних конструкцій. Загальна кваліфікація - спеціаліст. Обов’язки: керування відділом у разі відсутності голови відділа,
організація виробництва на об’єкті, розробка технічного завдання для рядових проектувальників, організація і контроль їх роботи, навчання нових співробітників проектного відділу, авторський нагляд за виконанням будівельних або монтажних робіт за проектом. Припинив працювати на цій посаді у зв’язку з сімейними обставинами.
Родинний стан: одружений, маю сина.
Додаткові відомості: вільно володію російською, англійською та французькою мовами. Працюю з комп’ютером на рівні старшого професіонала. Маю відмінні організаторські та комунікабельні здібності, здатен до креативного мислення, високо дисциплінований, врівноважений, вимогливий, відповідальний.
Хобі: здобуття теоритичних знань новітніх прогресивних матеріалів для використання в будівничій сфері та розробка власного проекту.
Бажана заробітна плата: 1700 $
03.12.09
Підпис


  

Повна інформація про роботу

реферат "Зразок резюме" з предмету "Українська мова". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.02.2010 в 22:13. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 265912 та скачано 627 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...