Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Фізичне виховання

Види зимових олімпійських ігор: лижний спортЗміст

1. Вступ
2. Історія розвитку лижного спорту
3. Дисципліни, які належать до лижного спорту
3.1. Гірськолижний спорт
3.2. Лижні перегони
3.3. Стрибки з трампліна
3.4. Фрістайл
3.5. Сноубординг
3.6. Двоборство
4. Використана література

Вступ

Wollen Sie ein für alle Mal loszuwerden unerwünschte Körperfett? Best Product lida kann Ihnen helfen, effektiv Gewicht verlieren, ohne die vielen Stunden des zermürbenden Workouts. Anzeigen einer Liste von Produkten können Sie im Online-Katalog Lida-kmdali.com. Лижний спорт є одним з найпопулярніших занять у світі. Заняття цим видом спорту є важливим засобом фізичного виховання, займає одне з перших місць по своєму характеру рухових дій.
За останнє двадцятиріччя наука про спорт, в тому числі і теорія і методика лижного спорту, почала розвиватися швидкими темпами. Якщо раніше вона в основному займала пояснювальну функцію і мало допомагала практиці, то в даний час її роль істотно змінилася. Спортивні змагання - це вже не просто індивідуальні поєдинки і не тільки змагання команд, це перш за все демонстрація сили та вміння спортсмена, високого тактичного мислення викладача-тренера.
Кожен, хто починає займатися лижним спортом, ставить перед собою певну мету: один хоче стати чемпіоном, інший - просто сильніше і витривало, третій прагне за допомогою ходьби на лижах схуднути, четвертий - укріпити волю. І все це можливо. Потрібно лише регулярно, не роблячи собі поблажок і знижок, наполегливо тренуватися.
Лижний спорт включає в себе кілька самостійних видів спорту: лижні гонки, фрістайл, сноубординг, стрибки на лижах з трампліна, двоборство, гірськолижний спорт. За цими видами спорту є правила проведення змагань і передбачено присвоєння розрядів і звань відповідно до вимог Єдиної спортивної класифікації. Це стимулює систематичні заняття і зростання спортивних досягнень лижників. Названі види лижного спорту включені в програми чемпіонатів і Кубків світу, зимових Олімпійських ігор.

Використана література

1. Лыжный спорт(общий курс) : Учеб.пособие по спец.П 020200"Физ.культ.и спорт" для студ.академии физ.воспит.и спорта,фак.физ.воспит.вузов,учащ.ТФК,УОР / В. Н. Пальчевский ; АфВиС РБ. - Минск, 1997.
2. Бутин И.М. Лыжный спорт: Учеб. пособие для студ. высш. пед. учеб. заведений.- М.:Издательский центр "Академия", 2000.
3. http://uk.wikipedia.org/
Повна інформація про роботу

реферат "Види зимових олімпійських ігор: лижний спорт" з предмету "Фізичне виховання". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 05.06.2011 в 10:31. Автором даного матеріалу є Юля. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1679 та скачано 82 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Юля...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали