Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Бюджетний дефіцит, причини його виникнення і шляхи фінансуванняЗміст

ВСТУП 6
РОЗДІЛ 1 ПОНЯТТЯ БЮДЖЕТНОГО ДЕФІЦИТУ
1.1. Дефіцит державного бюджету та причини його утворення 9
1.2. Види бюджетного дефіциту 11
РОЗДІЛ 2 МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ БЮДЖЕТНОГО ДЕФІЦИТУ
2.1. Макроекономічні методи оптимізації дефіциту бюджету 16
2.2. Оптимізація бюджету в України 18
РОЗДІЛ 3 ВПЛИВ ДЕФІЦИТУ БЮДЖЕТА І ДЕРЖАВНОГО БОРГУ НА НАЦІОНАЛЬНУ ЕКОНОМІКУ 24
ВИСНОВКИ 33
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

Реферат

Пояснювальна записка до курсової роботи:
36 сторінок;
24 джерел літератури.
Об’єкт дослідження – бюджетний дефіцит, причини винекнення і джерела фінансування.
Мета дослідження – дослідження сутності бюджетного дефіциту, його видів і джерелів фінансування .
Актуальність роботи – полягає в тім, що, бюджетний дефіцит є постійним явишем у нашій країні, як і в багатьох країнах світу. І для непреривного і повноційного розвитку економіки необхідно вирішувати проблему фінансування бюджетного дефіциту.
Много готовите? Рекомендуем купить духовой шкаф. Благодаря биокерамическому покрытию ваш духовой шкаф будет всегда выглядеть как новый. Это покрытие очень долговечно - оно не царапается, как нержавеющая сталь, и не трескается, как пластик. Его легко чистить: достаточно протереть влажной тряпкой.

Уривки

Кількісна оцінка бюджетного дефіциту об'єктивно ускладнюється декількома факторами:
При оцінці дефіциту державного бюджету на макроекономічному рівні не враховується характер місцевих бюджетів, які в свою чергу можуть мати надлишки. У ряді випадків місцеві органи влади навмисно занижують базу оподаткування, скорочуючи податкові відрахування у федеральний бюджет. У результаті відбувається завищення бюджетного дефіциту.
Поряд з офіційним дефіцитом держбюджету існує прихований дефіцит, обумовлений квазіфіскальній діяльністю Центрального банку, а також комерційних банків і державних підприємств: здійснення фінансування держпідприємствами надлишкової зайнятості населення та виплата заробітної плати на рівні вище ринкових завдяки банківських позичках або шляхом накопичення взаємної заборгованості один перед одним; фінансування Центральним банком збитків від таких заходів, як стабілізація обмінного курсу національної валюти, видача безвідсоткових, пільгових кредитів уряду (на закупівлю сільськогосподарської продукції), рефінансування ЦБ промислових, сільськогосподарських, а також житлових програм за пільговими ставками.
Прихований бюджетний дефіцит занижує величину фактичного, що нерідко робиться цілеспрямовано (перед виборами), а також в умовах "жорсткого" курсу уряду країни на щорічний збалансований бюджет.
Також, в економічній теорії прийнято розрізняти структурний, циклічний і фактичний дефіцити державного бюджету. Структурний дефіцит - це різниця між доходами і видатками державного бюджету при обсязі випуску рівним потенційному. Наявність даного дефіциту свідчить або про занижену загальної податкової ставки, або про завищені видатки держави. У свою чергу, циклічний дефіцит проявляється в ситуації, коли відбувається циклічний спад економіки, тобто обсяг випуску менше потенційного рівня, і усувається при циклічному підйомі. Даний вид дефіциту є різниця між структурним і фактичним дефіцитом.
Повна інформація про роботу

курсова робота "Бюджетний дефіцит, причини його виникнення і шляхи фінансування" з предмету "Бюджет". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.02.2013 в 22:56. Автором даного матеріалу є Сергій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 19 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Сергій...

відмінна робота на 33 сторінки, несе наукову цінність


Подібні матеріали