Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Актуальні реферати

Звіт з виробничої фінансово-кредитної практикиЗміст

ВСТУП….3
1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ..5
2. РОБОТА ВІДДІЛУ НАДХОДЖЕННЯ ДОХОДІВ..20
3. РОБОТА ВІДДІЛУ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ….…..27
4. РОБОТА ВІДДІЛУ ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ….…33
5. ВІДДІЛ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ, БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ КОШТІВ…..….42
6. АВТОМАТИЗОВАНА ОБРОБКА ІНФОРМАЦІЇ..….…48
7. ОХОРОНА ПРАЦІ В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ…..…..52
8. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ «ПРОВЕСТИ ДОСЛІДЖЕННЯ ВІКОВОЇ СТРУКТУРИ ПЕНСІОНЕРІВ».56
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ...59
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ…...62
ДОДАТКИ ….63

Вступ (уривки)

У кожній країні постає питання про соціальний захист населення. Це пов’язано з тим, що постійно збільшується кількість найманих робітників, а це призводить до зміни вікової структури робочого населення: в його складі постійно збільшується доля людей похилого віку, потребуючих соціального захисту.
Після придбання Україною незалежності Пенсійний фонд став новим фінансовим інститутом, який отримав свої цільові джерела фінансування та власні механізми їх розподілу і акумулювання. Створення Пенсійного фону дало змогу індивідуалізувати долю робітників та роботодавців в системі пенсійного забезпечення. У зв’язку з тим, що збільшується кількість людей похилого віку та відбувається так зване „старіння нації”, тема пенсійного забезпечення є актуальною та необхідною для вивчення.
Мета практики – закріпити знання, отриманні в процесі навчання в університеті, сформувати професійні знання і практичні навички для виконання робіт покладених на відділи Пенсійного фонду України.
Завдання практики:
• вивчити практику діяльності територіального управління ПФУ;
• ознайомитися з документообігом та інформаційною базою роботи територіального управління Пенсійного фонду України;
• ознайомитись з характером роботи у кожному відділі територіального управління ПФУ;
• сформувати навички виконання основних видів робіт в кожному відділі територіального управління ПФУ;
• розглянути порядок використання автоматизації операцій і надати рекомендації щодо можливості її удосконалення;
• при оформленні звіту виявити здібності до аналізу фінансової діяльності ПФУ.
Об’єкт практики – управління Пенсійного фонду України в м. Дзержинську.
Комплектуешь компьютер сам? Клавиатура компьютера - один из самых важных инструментов ввода информации, к выбору которого нужно подойти внимательно. Интернет магазин Фокстрот имеет в каталоге приличное количество вариантов клавиатуры с подробным описанием, чтобы ты мог выбрать наиболее подходящую.

Висновки і пропозиції

В даному звіті структура та діяльність Пенсійного фонду була розглянута в загалі, а також на прикладі управління в м. Дзержинську. Була проаналізована робота основних відділів управління, що дає змогу зробити висновок про покращення роботи управління в 2009 році у порівнянні з 2008 роком.
Проаналізував виконання бюджету Пенсійного фонду в м. Дзержинську можна зробити висновок, що сума видатків відповідає загальній сумі фактичних надходжень і звіту по виконанню бюджету за 2008 рік. Це свідчить про те, що діяльність управління здійснювалась на належному рівні. Також, проаналізував основні показники, що характеризують діяльність установи ПФУ у м. Дзержинську можна зробити наступні висновки. Кількість пенсіонерів зменшилася у звітному періоді на 286 осіб, або на 1,04%. Щодо платників збору, то кількість юридичних, як і фізичних осіб також зменшилась і склала відповідно у звітному періоді 529 та 4593 осіб; штатна кількість працівників управління ПФУ в м. Дзержинську є незмінна і становить 59 осіб. Сума внесків в управлінні ПФ в м. Дзержинську у звітному періоді склала 88588,7 тис.грн. і зменшилась на 23,55%; сума надходжень з державного бюджету склала у 2009р. 150973,98 тис.грн., що свідчить про підвищення надходжень з державного бюджету. Сума пенсійних виплат протягом 2009 року зросла на 12,69% і склала 443486139,77 тис.грн.; розмір середньої пенсії ставив у 2009р. 1338,25 тис.грн., що на 14,04% більш ніж за 2008р.
Використання автоматизованої системи обробки інформації дало управлінню змогу систематизувати всі дані, значно зекономити час при отриманні необхідної інформації, формуванні необхідної звітності, зменшує кількість помилок. Своєчасне оновлення бази дає змогу отримати останні дані, необхідні для роботи. Все це значно полегшує та дозволяє більш якісно виконувати працівнику свої обов’язки.
Працівники управління Пенсійного фонду дотримуються всіх правил та вимог охорони праці в управлінні, завдяки цьому за останні роки жодного випадку порушення охорони праці не було.
Для розвитку управління необхідне підтримання стабільного фінансування пенсій та грошової допомоги. Потрібно шукати нові методики нарахування пенсій, які би смоги повністю враховувати досягнення працівника (майбутнього пенсіонера) під час його трудової діяльності. Необхідно удосконалити систему збора коштів на виплату пенсій, забезпечення контролю за повнотою нарахування і сплати страхових внесків, стабілізувати виконання плану надходжень коштів у бюджет Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування. Треба постійно та своєчасно оновлювати автоматизовану систему видачі страхових свідоцтв загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Робітники повинні вважати своїм першочерговим завданням постійне удосконалення організації роботи, спрямування зусиль на чутке, більш уважне відношення до людей. Все це дозволить зробити роботу управління стабільною та буде сприяти зросту основних показників діяльності.
Нині Управління Пенсійного фонду України розробляє все можливе, щоб полегшити та удосконалити фінансову діяльність, а саме :
- розробляє техноробочий проект автоматизованої системи персоніфікованого обліку й програмний сервіс із забезпечення взаємодії щодо обміну базами даних з інформаційними технологіями ДПА і Міністерства праці та соціальної політики України;
- було придбано, налагоджено та встановлено багато робочих станцій і необхідні комплекси серверного й телекомунікаційного обладнання для створення локальних комп’ютерних мереж;
- проводить комплекс підготовчих заходів і затверджено поетапне впровадження автоматизованого персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб.
Також запроваджується обмін інформації з електронних баз даних між системою персоніфікованого обліку відомостей Пенсійного фонду і системою розрахунків пенсій в обчислювальному центрі Мінпраці України. Створюється інформаційна платформа для призначення пенсій за вимогами чинного законодавства. Персоніфікований облік в системі державного пенсійного страхування дозволяє забезпечити додатковий контроль за правильністю відрахування внесків підприємствами і достовірністю свідчень, що надходять у Пенсійний фонд і від яких залежить розмір нарахованої трудової пенсії.
Розробка і впровадження у практику нових підходів до управління фінансовими ресурсами Пенсійного фонду є однією з головних умов підвищення життєвого рівня значної частини населення країни та розв’язання багатьох соціально – економічних проблем.
Повна інформація про роботу

звіт з практики "Звіт з виробничої фінансово-кредитної практики" з предмету "Фінанси і кредит". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 23.02.2013 в 17:42. Автором даного матеріалу є Анастасія. З моменту опублікування роботи її переглянуто 382 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Анастасія...

відмінна практика і відмінний звіт


Подібні матеріали