Головна » Реферати » Реферати 1 курс » Соціологія

Соціологія праціЗміст

Соціологія праці
Сутність соціології праці, її об’єкт, предмет і категорії

Уривки

Процеси, які відбуваються у сфері праці, завжди були об'єктом вивчення фундаментальних наук: природничих (фізіологія праці, психологія, ергономіка), суспільних (філософія, соціологія), економічних (політекономія, економіка праці). Важливе місце серед них посідає соціологія праці.
Соціологія праці — галузева соціологічна теорія, яка вивчає закономірності формування, функціонування й розвитку соціальних утворень (систем, спільнот та інститутів) у сфері праці й пов'язані з ними процеси та явища.

Повна інформація про роботу

доповідь "Соціологія праці" з предмету "Соціологія". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 03.05.2011 в 09:09. Автором даного матеріалу є Яна (yanulia2010@mail.ru). З моменту опублікування роботи її переглянуто 634 та скачано 42 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Яна...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали