Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Економічна кібернетика

Моделі математичної фізикиЗміст

1. Математична фізика. Основні поняття 3
2. Основні рівняння що використовуються в математичній фізиці 7
2.1 Проблема узагальнених розв’язків 10
2.2 Представлення розв’язків 19
3. Рівняння струни 22
Висновки
Перелік посилань

Висновки

Математична модель фізичного явища, як всяка модель, не може передати всіх рис явища. Встановити адекватність прийнятої моделі досліджуваному явищу можна тільки за допомогою критерію практики, зіставляючи результати теоретичних досліджень прийнятої моделі з даними експериментів.
У багатьох випадках про адекватність прийнятої моделі можна судити на підставі рішення зворотних задач математичної фізики, коли про властивості явищ природи, що вивчаються, недоступних для безпосереднього спостереження, робляться висновки за наслідками їх непрямих фізичних проявів.
Для математичної фізики характерне прагнення будувати такі математичні моделі, які не тільки дають опис і пояснення вже встановлених фізичних закономірностей круга явищ, що вивчається, але і дозволяють передбачити ще не відкриті закономірності. Класичним прикладом такої моделі є теорія всесвітнього тяжіння Ньютона, що дозволила не тільки пояснити рух відомих до моменту її створення тіл Сонячної системи, але і передбачити існування нових планет. З іншого боку, нові експериментальні дані, що з'являються, не завжди можуть бути пояснені в рамках прийнятої моделі. Для їх пояснення потрібне ускладнення моделі.

Перелік посилань

1. Панов Д. Ю. Математическая физика /Д. Ю. Панов, Ф. Р. Егоров – Екатеринбург,2005 – 150с.
2. Овчінніков П. П. , Вища математика в 2 ч. / П. П. Овчінніков –
Ч 2: К.: Техніка,2000. – 792с.
3. Владимиров В. С. , Уравнения математической физики /
В. С. Владимиров – 4 - е. доп. М.: Наука,1981 – 509с.
Повна інформація про роботу

реферат "Моделі математичної фізики" з предмету "Економічна кібернетика". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.06.2011 в 05:04. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 481 та скачано 39 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали