Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Макроекономіка

Особливостi фiскальноi полiтики в УкраiнiЗміст

1. Вступ.
2. Розділ І.
2.1 Основні функції фіскальної політики.
2.2 Монетизація дефіциту.
3. Розділ ІІ.
3.1 Дискреційна фіскальна політика.
4. Розділ ІІІ.
4.1 Експансивна фіскальна політика.
4.2 Обмежувальна фіскальна політика.
5. Висновок.
6. Література.

Вступ.
На даному етапі становлення нашої країни необхідна підтримка вітчизняного виробника, інвесторів, які прагнуть допомогти Україні, фізичних осіб, які є жителями цієї країни. Як ми знаємо з економічної теорії для функціонування держави необхідно дотримуватися кілька умов. Це виробництво, торгівля, мирне співіснування і звичайно ж зняття податків з своїх громадян і підприємців. Та треба пам’ятати, що великі податки приводять до занепаду економіки, погіршення матеріального і морального становища її мешканців. Тому в даній курсовій роботі я би хотіла описати деякі аспекти формування фіскальної політики в Україні, недоліки та переваги по відношенню до інших країн. Та особливо зробити висновки для створення загальної теорії формування податкового механізму та його функціонування. в даній курсовій роботі я намагалась інтегрувати думки провідних економістів в загальну теорію.

Повна інформація про роботу

курсова робота "Особливостi фiскальноi полiтики в Украiнi" з предмету "Макроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 01.10.2010 в 22:08. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 309 та скачано 61 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали