Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Математичне програмування

Опуклі і угнуті функції

Уривки

Для угнутих функцій отримані результати формулюються наступним чином. Нехай – угнута функція, що задана на замкненій опуклій множині . Тоді будь-який локальний максимум на Х є глобальним. Якщо глобальний максимум досягається в двох різних точках множини, то він досягається і на нескінченній множині точок, що лежать на відрізку, який сполучає ці точки. Для стого угнутої функції існує єдина точка в якій вона досягає глобального максимуму.
Градієнт угнутої функції в точках максимуму дорівнює нулю, якщо – диференційована функція. Глобальний мінімум угнутої функції, якщо він скінченний на замкненій обмеженій зверху множині має досягатися в одній чи кількох його крайніх точках, якщо функція скінченна в кожній точці цієї множини.Коментар автора роботи
Сергій...

Роботу писав самостійно, детально розкрив тему в цілому, вимогливий викладач оцінив на 100 балів. Користуйтеся...


  Скачать работу бесплатно [23.1Kb]

Характеристика роботи

конспект "Опуклі і угнуті функції" з предмету "Математичне програмування" можна скачати безкоштовно. Теги роботи: угнуті, функції, Опуклі. Робота опублікована 18.09.2010 в 23:28 її автором (Сергій). З моменту опублікування роботи її переглянуто 181 та скачано 10 раз(ів). Коментарі щодо роботи залишили 0 відвідувачів. Для того, щоб оцінити роботу, натисніть на відповідну кількість зірочокЯк Ви оцінюєте роботу, прокоментуйте?

Ім`я *:
Email:
Код *: