Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Життєвий цикл товаруЗміст

Вступ
1. Цикл товару (ЖЦТ) на прикладі мобільного телефону Motorola Razer V3
2. ЖЦТ на прикладі професії менеджера
Висновок
Список використаної літератури

Вступ

Нужна красивая и качественная ванна для дома? В интернет-магазине сантехники Излив Вы легко можете купить ванну по доступным ценам. Отличные акриловые и чугунные ванны с длительным сроком гарантии.
Товар - одна з найважливіших категорій економіки в цілому і ринкової економіки як такої. Всі ми живемо у світі товарів, кожен день ми отримуємо товари для задоволення своїх вічно зростаючих потреб, кожен день товар продаємо. І це твердження вірне не тільки по відношенню до підприємців, які займаються безпосередньо створенням і реалізацією товарів і послуг. Це твердження вірно й відносно простих «роботяг», які щодня несуть на продаж свій особливий товар - свою працю. Тому знання особливостей "поведінки" товару на ринку, на погляд дослідника, необхідно не тільки людям, які мають свій бізнес, а й простим обивателям.
Життя товару на ринку називається «життєвим циклом товару» (ЖТЦ).
Різні товари мають різний життєвий цикл (ЖЦТ): від декількох днів до десятків років.
ЖТЦ складається з етапів, кожний з яких вимагає від підприємства відповідальної стратегії і тактики ринкової поведінки. Стратегія складається із напрямків і заходів по реалізації цілей товаровиробника по кожному окремому ринку (сегменту ринку) і кожному товару на певний період часу (середньої тривалості, довгостроковий і перспективний). Стратегія маркетингу розробляється на основі досліджень ринкової кон’юнктури, вивчення товарів, покупців, конкурентів та ін..

Висновок

Життєвий цикл товару (ЖЦТ) - це час існування товару на ринку.
Концепція ЖЦТ виходить з того, що будь-який товар рано чи пізно витісняєтьсяз ринку іншим, більш досконалим або дешевим товаром. Можуть бути товари -довгожителі, але вічного товару немає.
Структура ЖЦТ описується зазвичай декількома фазами. Число їх коливається у різних авторів від чотирьох до шести. В основному їх є 5: впровадження, зростання продажів, зрілість, спад та відновлення.
Благополуччя підприємства надійно забезпечується тільки тоді, коли життєві стадії різних товарів, що випускаються ним, перекривають один одного. Це означає, що ще до моменту насичення ринку одним товаром на нього повинен бути введений вже слідуючий, новий товар. Поява розриву між стадіями в часі часто веде до втрати підприємством позицій на ринку, зниження його економічних показників, і навіть можливому банкрутству.

Список використаної літератури


1. Білоусова С.М., Бєлоусов А.Г. Маркетинг: Навчальний посібник. - Ростов-на-Дону: "Фенікс", 2006р.;
2. Котлер Ф. Маркетинг у третьому тисячолітті. - М.: АСТ, 2001.
3. Котлер Ф. Основи маркетингу. - М., 1990р.
Повна інформація про роботу

реферат "Життєвий цикл товару" з предмету "Управління в кризових ситуаціях". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 10.01.2012 в 21:54. Автором даного матеріалу є Іваніцька О.. З моменту опублікування роботи її переглянуто 495 та скачано 32 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Іваніцька О....

відмінний реферат з практичним прикладом ЖЦТ на прикладі мобільного телефону Motorola Razer V3