Головна » Реферати » Реферати 2 курс » Мікроекономіка

Ефект заміщення та ефект доходуУривки

Мета: створити умови для вирішення ситуацій дії ефекту заміщення і ефекту доходу, закріпити та усвідомити раніше засвоєний матеріал і формування нових умінь та навичок, розвивати логічне мислення, вміння роботи в парах, групах, мобільних групах; ознайомити учнів з проявами ефектів доходу і заміщення в умовах сьогодення, виховувати дбайливе ставлення до речей створених руками людей, та дбайливих господарів.

Повна інформація про роботу

аудиторна робота "Ефект заміщення та ефект доходу" з предмету "Мікроекономіка". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 15.10.2010 в 01:41. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1249 та скачано 47 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...