Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Інші реферати

Структура документаУривки

Загальна характеристика структури

Функціональність документа, тобто застосовність для зберігання і передачі тій або іншій інформації, визначається його структурою, яка зазвичай розуміється як ціле, задаюче характер вхідних в нього елементів, їх взаєморозташування і зв'язок.
Певну структуру мають як окремі елементи документа, так і документ в цілому. Обкладинка книги — це складне художнє ціле; друкарське оформлення книги — теж єдино: його утворюють спеціально підібраний шрифт, титульний лист, рядки заголовки, що гармонують із змістом, добре надруковані ілюстрації; цілим є і текст книги. Значить, документ як ціле є єдність складових його елементів і компонентів.
По своїй структурі документ може бути простим (элементарним) або складеним (складним). Під простим документом розуміється окреме завершене повідомлення (твір), цілісність якого виражається загальним змістом (сенсом) і логікою викладу, зафіксоване на одній одиниці матеріального носія. Іншими словами, простий документ — це одне повідомлення, поміщене на одному матеріальному носієві (автореферат дисертації, злрепринт, листівка).

Повна інформація про роботу

лекція "Структура документа" з предмету "Інші реферати". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 11.03.2011 в 20:42. Автором даного матеріалу є Олег Вернадський. З моменту опублікування роботи її переглянуто 1023 та скачано 51 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олег Вернадський...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали