Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Інші реферати

Технологія охолодження харчових продуктів



Авиабилеты Киев по низким тарифам. Забронируй авиабилет билет в режиме онлайн.

Зміст

1. Охолодження м’яса
2. Охолодження птиці
3. Охолодження субпродуктів
4. Охолодження риби

Уривки

Охолодження харчових продуктів переслідує одну загальну мету – пониження їх температури до заданої кінцевої, внаслідок чого задержуються біохімічні процеси та розвиток мікроорганізмів. Кінцева температура і швидкість охолодження грають важливу роль в успішному досягненні вказаної мети. При великій різноманітності способів охолодження всі вони можуть бути розділені на три групи за фізичним принципом відведення тепла: теплопровідністю, конвекцією і радіацією; внаслідок фазового перетворення; охолоджування в результаті конвекції і фазового перетворення води.




Повна інформація про роботу

реферат "Технологія охолодження харчових продуктів" з предмету "Інші реферати". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 25.05.2011 в 15:31. Автором даного матеріалу є olja777 (olja777@ukr.net). З моменту опублікування роботи її переглянуто 805 та скачано 54 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

olja777...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали