Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Унікальні реферати

Будова бусоліМета: вивчити будову бусолі

Уривки

Часто смотришь телевизор? Почему бы не купить новый качественный LCD телевизор? Интернет магазин Техностудия предлагает отличные телевизоры в Одессе по акционным ценам. Сделай свою жизнь удобнее и современнее.
Бусоль повинна відповідати таким умовам:
1. Магнітна стрілка повинна бути врівноважена. Для приведення стрілки в горизонтальне положення (через наявність магнітного відхилення) служить пересувна муфточку. Якщо муфточки немає, стрілку можна врівноважити шматочками воску, алюмінієвої фольги і т.д.
2. Магнітна стрілка повинна мати достатню чутливість. Для перевірки цієї умови по ромбічному кільцю знімають відліки, потім виводять стрілку з положення рівноваги металевим предметом, після видалення якого стрілка повинна повернутися на той же самий відлік після 3-4 коливань.
3. Бусоль не повинна містити намагнічується деталей, які впливають на відхилення стрілки (крім магнітної стрілки і шпиля).
4. Вісь обертання магнітної стрілки повинна співпадати з центром кільця градусних іромбічних поділок. У протилежному випадку бусоль має ексцентриситет. Умова вважається виконаним, якщо відліки по протилежних кінцях стрілки не відрізняються. Для повірки цієї умови бусоль повертають через кожні 30-40 і виробляють відліки по обох її кінців. Бусоллю, в якої виявлено ексцентриситети, можна виконати вимірювання, але відліки необхідно брати щодо двох кінців стрілки. Середнє значення з цих відліків буде вільне від похибки, обумовленої ексцентриситетом.
5. Колімаційна площина діоптрія повинна бути перпендикулярна до площини градусного кільця бусолі, і проходити через його нульовий діаметр. Для перевірки бусоль горизонтируют за рівнем і через діоптр візують на нитку відвісу на 5 -10 м. Волосок предметного діоптра повинен бути паралельний нитці відвіса.]3

Висновок

На практичному занятті ми вивчили будову бусолі БС-2, ручної бусолі БШ-1 , що необхідна для вимірювання магнітних азимутів, магнітних румбів і внутрішніх кутів. Бусоль застосовують при топографічній, геологічній, маркшейдерській зйомках, зйомках нарізних та очисних виробок тощо. Знімання виконують без зображення рельєфу.
Повна інформація про роботу

практична робота "Будова бусолі" з предмету "Геодезія та землеустрій". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 04.01.2012 в 18:01. Автором даного матеріалу є Женя. З моменту опублікування роботи її переглянуто 641 та скачано 23 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Женя...

відмінна практична робота по бусолі