Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Банківські операції

Операції банків з дорогоцінними металамиЗміст

Вступ………….…………..…3
1. Банківські метали як фінансовий актив..……...….4
2. Операції банків України з банківськими металами.……….…….……..…..6
3. Види операцій з банківськими металами…...…….9
4. Шляхи удосконалення технологій з операцій
з банківськими металами…………..……….……….11
Висновок………….………..13
Список використаної літератури……...14

ВСТУП

Всі новини науки і технології. Найцікавіші новини України, Росії, Білорусі та всього світу. Читай важливе...

Сучасне ведення банківського бізнесу в конкурентному середовищі потребує застосування нових видів операцій, технологій їх проведення, методів управління ними. Тому останнім часом помічається посилений інтерес до ринкового обігу дорогоцінних металів, а операції з ними привертають увагу економістів світового значення.
За відсутності розвинутого первинного ринку дорогоцінних металів головна увага в Україні приділяється розвитку ринку банківських металів, які є найпривабливішим інструментом для довгострокового вкладення коштів.
Ринок банківських металів пов'язаний з інвестиційною діяльністю, розвитком національної грошової системи та ринком фінансових послуг. А формування цього сегмента є сьогодні пріоритетним завданням у сфері макроекономічного регулювання та розвитку фінансового сектора.

ВИСНОВОК
На тлі постійної девальвації й знецінювання паперових грошей банківські метали - саме надійне вкладення засобів. Операції з банківськими металами являють собою купівлю-продаж банківських металів у зливках і монетах та без фізичного постачання, обмін і зберігання їх на депозитному рахунку або прийняття в якості залогу під час отримання кредиту.
Дорогоцінні метали є ліквідним фінансовим активом, тобто вони можуть бути швидко і без втрат (або з мінімальними витратами) перетворені в грошові кошти. Крім того, вони володіють визначеною інвестиційною вартістю, яка змінюється в часі. А завдяки цьому банки, так само як і інші інвестори, можуть отримувати прибуток, купуючи і продаючи дорогоцінні метали. На відміну від більшості інших фінансових активів дорогоцінні метали є матеріальними і обертаються у формі злитків або монет. Тому, незважаючи на всі коливання, їх вартість ніколи не впаде до нуля. Таким чином, дорогоцінні метали представляють собою особливий вид фінансових активів, який здатний забезпечити фінансово-економічний потенціал банків, інших юридичних осіб, держави в цілому, а також багатство окремих громадян.

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

1. Постанова Правління НБУ „Про затвердження Положення про здійснення уповноваженими банками операцій з банківськими металами та внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України” від 06.08.2003 N 325.
2. Банківські операції: Навчальний посібник / Васюренко О. В. – К.: Знання, 2000.
3. Банківські операції: Підручник / За ред. д.е.н., проф. О. В. Дзюблюка. – Тернопіль: Вид-во ТНЕУ «Економічна думка», 2009.
4. Банківський нагляд: Навчальний посібник / Міщенко В.І.; Яценюк А.П.; Кова-ленко В.В.; Коренєва О.Г. – К.: Знання, 2004
5. Полозенко Д. В., Коваленко С. О. Операції з дорогоцінними металами та їх роль у формуванні бюджету // Наукові праці НДФІ. – 2006.- №3.

Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Операції банків з дорогоцінними металами" з предмету "Банківські операції". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 16.04.2011 в 16:06. Автором даного матеріалу є Lapsik. З моменту опублікування роботи її переглянуто 891 та скачано 60 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Lapsik...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали