Головна » Реферати » Каталог студентських рефератів » Сучасні реферати

Системи технологій промисловості (задачі)Зміст

1. Нові будівельні матеріали та технології
2. Галантерейна промисловість
Практична частина: задачі.
Список використаної літератури

Умови задач

Задача 1. Визначте трудомісткість та виробіток кожного робітника, використовуючи дані таблиці.
Задача 2. Визначте зміну питомої ваги покупних напівфабрикатів і комплектуючих виробів на трудомісткість продукції, використовуючи дані таблиці.
Задача 3. Визначити питому вагу регіональних запасів нафти та газоконденсату, їх видобутку та використання у світі, використовуючи дані таблиці.
Задача 4. Визначити частку теплових та атомних електростанцій у структурі українських генеруючих потужностей, використовуючи дані таблиці.
Задача 5. Чорні метали виробляють 67 країн світу. В 1994р. світовий обсяг випуску сталі становив 726,5 млн.т., у тому числі в промислово розвинутих країнах – 376,9 млн.т., в країнах Латинської Америки – 43,3 млн.т. Визначити, який обсяг сталі випускається в інших країнах, та яка частка випуску сталі припадає на кожну групу країн, використовуючи дані таблиці.
Задача 6. Прогноз розвитку виробництва передбачає прискорення технічного переозброєння, спеціалізації виробництва, створення і широкого застосування прогресивних ресурсозберігаючих технологій, підвищення механізації та автоматизації. Визначити щорічні обсяги зростання ливарного виробництва та побудувати графік зростання обсягів, використовуючи дані таблиці.
Задача 7. Визначити зростання щорічних обсягів виробництва целюлозно-паперової промисловості, використовуючи дані таблиці.
Задача 8. Визначити зростання (спадання) щорічних обсягів інвестицій у целюлозно-паперову промисловість та побудувати графік обсягів інвестицій, використовуючи дані таблиці.
Задача 9. Визначити та опистати зростання (спадання) кожного показника у порівнянні з попереднім роком, та побудувати графік зростання кількості будівельних підприємств за 2000-2005 рр., використовуючи дані таблиці.

Всього задач: 13. Розв*язки задач доступні після скачування....

Уривки

Металева галантерея посідає окреме місце в легкій промисловості. Виготовлення виробів металевої галантереї пов’язане з металургійними процесами, тому ця галузь займає проміжне становище.
Хотите, чтобы Ваш номер все знали наизусть? На http://vipnumber.kiev.ua/ можно приобрести золотые номера большинства мобильных операторов: мтс, лайф, киевстар. Парные номера, номера с множеством одинаковых цифр - просто выберите тот, который Вам нравиться.
Металева галантерея характеризується великим різновидом асортименту, який виготовляють з чорних, кольорових металів та їх сплавів різними методами – литтям, ковкою, штампуванням.
За призначенням металева галантерея поділяється на такі підгрупи :
Ø прикраси (ювелірна галантерея) – сережки, каблучки ,брошки та інше;
Ø приладдя для стрижки та гоління – бритва, леза, машинки для стрижки волосся;
Ø приладдя для шиття та рукоділля – голки, наперстки, гачки, спиці для в’язання;
Ø фурнітура для одягу – застібки, блискавки, кнопки, гачки.
Для виготовлення виробів металевої галантереї, підприємства застосовують певні виробничі процеси.
Заготівельні операції – призначені для підготовки сплавів кольорових металів необхідного профілю та складу, а також для виготовлення окремих елементів ювелірних виробів.
Плавка металів та їх сплавів здійснюється під дією високих температур. При цьому атоми металу вивільняються від внутрішньокристалічних зв’язків, кристали розпадаються і між ними утворюється все більше рідкого металу. Процес розчинення структури триває до тих пір, поки весь метал з твердого стану не перетвориться на рідкий.
Поступаючи до плавки, частки одного чи декількох металів завантажуються в спеціальні плавильні печі, під впливом високої температури доводяться до рідкої однорідної маси, яка виливається до рідкої однорідної маси, яка виливається в форми для отримання злитків.
Матеріал, що поступає в плавку, називається шихтовим або шихтовкою. Шихта може бути у вигляді чистого металу, бракованих злитків і виробів, лому, обрізків, стружки та інших відходів ювелірного виробництва.
Відходи, що повертаються від виробництва, не можуть бути не забруднені.
Очистковою обробкою цих відходів займаються й самі робітники. Остиглу шихту розрихлюють і ретельно промагнічують для видалення сталевих домішок. Очищені таким чином відходи металів можна вважати підготовленими до плавки.
Ковка – це зміна поперечного перерізу заготовки в гарячому або холодному стані без зняття стружки.
У ювелірному виробництві широко застосовується ковка злитку після плавлення, що дає можливість ущільнити його та ліквідувати створені в процесі плавлення тріщини та пори в структурі металу.
Ковку починають легкими ударами молотка і поступово удари посилюються. Від форми бойка молотка, виду підкладного інструменту й сили удару залежить, в якому напрямку піде деформація заготовки.
Прокатка – це вид виробів металів тиском, при якому метал, проходячи між двома валами, що обертаються, змінює форму та розміри. Прокатка – безперервний процес, тобто профіль прокатуваного металу змінюється по всій довжині прокату. Профілем прокату називають поперечний перетин прокатуваного металу.
Волочіння – притягнення пруткової, проволокової, трубної та профільної заготовок через конічний отвір для зменшення їх поперечного перетину й збільшення довжини.
Основним волочільним інструментом є матриця, або фільєра, з отворами через які протягують метал.
Штампуванням називають вид обробки металу тиском за допомогою штампів. Операції штампування поділяють на два етапи: вирубка контору деталей і формування деталі. Виконуються ці операції на механічних пресах із застосуванням відповідних штампів.
Основними етапами виготовлення елементів ювелірних виробів за виплавлюваними моделями є: виготовлення зразка – еталону; виготовлення гумової прес форми; виготовлення воскової моделі; підготовка ливарної форми; відливка елементів ювелірних виробів.
Зразок – еталон повинен бути виготовлений з тугоплавкого металу. Доцільно виготовляти його з того ж металу, з якого в подальшому будуть серійно відливати вироби.
При виготовлені зразку – еталону необхідно враховувати, що при подальшій відливці за виплавлю вальними моделями метал буде давати усадку. Тому необхідно передбачати припуски, але не більше 5- 6% заданої розмірної величини.
Для виготовлення воскових моделей використовують інжекціїну установку.
Перед заповненням воском прес – форма повинна бути очищенна і змащена розчином гліцерину для більш легкого відставання воску від гуми.
Воскові моделі повинні бути ретельно оглянуті. Моделі, які мають недоліки, відбраковують, а які мають незначні переливи у вигляді облою – очищають, після чого всі придатні для подальшого використання моделі укладають у спеціальну тару, щоб уникнути поломки.

Список використаної літератури

1. Березівський П.С. Системи технологій: Навчальний посібник/ П.С. Березівський, Н.І. Михалюк. - К.: Центр навчальної літератури, 2006. - 288 с
2. Дубровська Г.М. Системи сучасних технологій: Навчальний посібник/ Г.М. Дубровська, А.П. Ткаченко. - К.: Центр навчальної літератури, 2004. - 352 с
3. Збожна О.М. Основи технології: Навчальний посібник/ О.М. Збожна. - 2-ге видання, змінене й доповнене. - Тернопіль: Карт-бланш, 2002. - 486 с.
4.Казарцев В.В., Соснін О.С. Управління технологічними процесами: теорія і практика: Навчальний посібник.- К.: Вид-во Європ. ун-ту, 2002.-110с
5. Крыжный Г.К. Стратегический технологический менеджмент: Учебное пособие/ Г.К. Крыжный. - Харьков: НТУ "ХПИ", 2003. – 448 с
6. Орехов В.Н. Системы технологий: программа курса, практикум, рекомендации для выполнения технологической части проектов и работ: Учебное пособие/ В.Н. Орехов. - Харьков: ИД "ИНЖЭК", 2005. - 208 с
7. Основи технологій виробництва в галузях народного господарства: Навчальний посібник/ Є.П. Желібо, Д.В. Анопко, В.М. Буслик и др. - К.: Кондор, 2005. - 716 с
8. Польшаков В.І. Економіка, організація та управління технічним обслуговуванням і ремонтом машин: Навчальний посібник/ В.І. Польшаков, Є.Ю. Сахно. - К.: Центр навчальної літератури, 2004. - 328 с
9. Соколовський А.Т. Технологічні процеси галузей промисловості: Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни/ А.Т. Соколовський. - К.: КНЕУ, 2006. - 236 с.
Повна інформація про роботу

контрольна робота "Системи технологій промисловості (задачі)" з предмету "Системи технологій промисловості". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 24.01.2013 в 02:46. Автором даного матеріалу є Олексій. З моменту опублікування роботи її переглянуто 14 та скачано 0 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Олексій...

відмінна контрольна, всі розрахунки детальні і коректні


Подібні матеріали