Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Бюджетна система

Сучасна бюджетна система Сполучених Штатів АмерикиЗміст

Вступ 3
1. Еволюція бюджетної практики і процедур в Сполучених Штатах Америки 4
2. Ролі учасників 8
2.1. Ролi представникiв виконавчої влади 9
2.2. Ролi представникiв законодавчої влади 11
3. Виконання бюджету 13
Висновок 15
Список використаних джерел 16

Вступ

Актуальність теми. Бюджет – це один з важливих інструментів для регулювання економічної діяльності і стабілізації доходів громадян,тому не дивно, що підготовка і розгляд бюджету часто буває важким і суперечливим процесом.
Бюджет у Сполучених Штатах Америки є чимось набагато більшим ніж просто сума кількісних показників. Задяки йому фінансуються федеральні програми і за його ж таки допомогою багато сімей сплачують свої основні витрати. Він забезпечує соціальні програми які підтримують хворих і пристарілих осіб.
Бюджет є засобом вкладання Сполученими Штатами Америки капіталів у своє майбутнє як шляхом матеріального будівництва так і через удосконалення якісного складу населення
Мета дослідити і проаналізувати бюджетну систему Сполучених Штатів Америки і її складових елементів.
Завдання. зрозуміти як саме складається бюджетний процес у Сполучених Штатах Америки, органи які приймають участь, їх роль у даному процесі, а також взаємостосунки між ними.
Дослідивши дану тему, при розробці бюджету України в майбутньому, ми зможемо враховувати досвід та позитивні риси бюджетного процесу такої економічно розвиненої країни як Сполучені Штати Америки.

Висновок

У зарубіжних країнах широко використовується програмно-цільовий метод бюджетного планування. Бюджетна програма – це систематизований перелік заходів, спрямованих на досягнення загальної (спільної) мети, завдання, виконання яких пропонує та здійснює розпорядник бюджетних коштів відповідно до покладених на нього функцій. Система планування бюджету на основі програм – це система прийняття рішень щодо розроблення, аналізу, упровадження програм та розподілу ресурсів.
Досвід зарубіжних країн у процесі планування доходів та видатків є дуже важливим. Світовий досвід підтверджує: коли влада фінансує свої потреби з власних надходжень, ця влада є підконтрольною, діє більш ефективно і відповідально.
Для України можливо застосування досвіду такої федеративної держави як Сполученні Штати Америки. Хоча Україна за своїм державним устроєм унітарна держава, досвід цих країн на рівні планування державного бюджету можна застосовувати у процесі складання проекту Державного бюджету України.
Бюджетна система у Сполучених Штатах Америки –це налагоджена система роботи законодавчої і виконавчої гілок влади, що має на меті створення бюджету.
Отже, дослідивши дану тему ми могли спостерігати те, що бюджетний процес у Сполучених Штатах Америки-це довгий шлях на протязі якого ведеться підготовка бюджету Президентською адміністрацією, планування обсягів кредитування, виконання законів про витрачання коштів, управління фінансовою діяльністю.

Список використаних джерел

1 Конституція США
2 Закон Конгресу від 20.02.1981 “ Про збалансованість бюджету і максимальні розміри бюджетного дефіциту (Грема-Радмена-Холлінгза)”
3 Закон Конгресу від 15.03.1991 “Про забезпечення виконання бюджету”
4 Закон Конгресу від 5.06.1974 “Про бюджетні повноваження”
5 Закон Конгресу від 7.091985 “Про подолання бюджетного дефіциту”
6 Закон Конгресу від 9.061982 “Про виконання бюджетного плану”
7 І. Розпутенко “Бюджетний процес”, Київ 2008
8 А. Шрьодер , Н. Кейнд “Бюджетні повноваження парламенту. Українські реалії на тлі світового досвіду”, Київ “Заповіт” 2007
Повна інформація про роботу

індивідуальна робота "Сучасна бюджетна система Сполучених Штатів Америки" з предмету "Бюджетна система". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 26.05.2011 в 17:50. Автором даного матеріалу є SAM. З моменту опублікування роботи її переглянуто 936 та скачано 53 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

SAM...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали