Головна » Реферати » Реферати 4 курс » Державне регулювання економіки

Державний контроль і ревізіяЗміст

1.Ревізійний контроль використання оборотних коштів 3
2. Задача 10 4
3. Список використаної літератури… 5

Список використаної літератури

1.Романів Є.М., Хом"як Р.Л., Мороз А.С., Корягін М.В. Контроль і ревізія. Навчальний посібник. Нормативно-практичні матеріали. Львів: Національний університет "Львівська політехніка", 2002, 320 с.
2. Бутинець Ф.Ф., Виговська Н.Г., Малюга Н.М., Петренко Н.І. Контроль і ревізія: Підручник для студентів спеціальності “Облік і аудит” вищих навчальних закладів. / За ред. Проф. Ф.Ф. Бутинця. – 3-є вид., доп. І перероб. – Житомир: ПП “Рута”, 2002. – 544 с.
3.Мурашко В.М., Контрольі ревізія. Навчальний посібник.-2-е вид., перероб. Та доповн.-К.:ЦУЛ,2003.

Повна інформація про роботу

контрольна робота "Державний контроль і ревізія" з предмету "Державне регулювання економіки". Робота є оригінальною та абсолютно унікальною, тобто знайти її на інших ресурсах мережі Інтернет просто неможливо. Дата та час публікації: 14.04.2011 в 15:20. Автором даного матеріалу є Алла (kuschenko_alla@i.ua). З моменту опублікування роботи її переглянуто 1406 та скачано 38 раз(ів). Для ознайомлення з відгуками щодо роботи натисніть [перейти до коментарів]. По п'ятибальній шкалі користувачі порталу оцінили роботу в "5.0" балів.

Алла...

Виконував дуже старанно, намагався детально розкрити всі пункти. Наш найвимогливіший викладач в університеті (Віктор Анатолійович) оцінив на 100 балів...


Подібні матеріали